Posledná
zastávka
pred cestou
za snehom
Hiking.sk SKIALP.HIKING.SK

PR

Zažiskialp s Adamsport.eu a vyhraj ceny za viac ako 10 000 €

sponzorovaný článok 14.02.21 Skialpinistická sezóna je v plnom prúde a tento rok zažíva veľký boom aj vzhľadom na situáciu, ktorá je tu už skoro rok. Preto sme sa v Adamsport.eu rozhodli zdieľať s vami zážitky z hôr a ešte k tomu vám venovať spolu s našimi partnermi do súťaží ceny za viac ako 10 000 €.

ZAŽISKIALP je hlavne o výletoch a tých sme si pre Vás v Adamsport.eu pripravili viac ako 20. Zoberieme vás do takmer všetkých slovenských skialpinistických lokalít, kde Vám ponúkneme najzaujímavejšie trasy aj s popisom náročnosti, prevýšením, dĺžkou a časovou náročnosťou. Navyše každý týždeň máte možnosť hrať na našom INSTAGRAME alebo FACEBOOKU o veľmi hodnotné ceny, ktoré súvisia so skialpinizmom alebo zimným pohybom na horách.

Aj vďaka podpore našich partnerov ako sú značky Mammut, Crazy Idea, Pieps, Fischer, Ortovox, Black Diamond, Black Crows, Scott, Devold, Silivini, Craft, Direct Alpine, Petzl, Montane, Deuter hráme o super ceny.

A o aké ceny si napríklad zahráme na našom INSTAGRAME alebo FACEBOOKU?

  • Lavínové vyhľadávače Mammut alebo Pieps
  • Skialpové lyže a lyžiarky Fischer alebo Black Crows
  • Parádne batohy Deuter, Mammut a Ortovox
  • Lavínový batoh Scott Alpride
  • Skialpové oblečenie Crazy Idea, Silvini, Direct Alpine
  • Termoprádlo od Devold alebo Craft
  • Lezecký hardwear Black Diamond, Petzl, Camp

A množstvo ďalších produktov v celkovej hodnote viac ako 10 000 €. Pridajte sa k nám na INSTAGRAME a ZAŽISKIALP na Slovensku.

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články v sekcii
 
Test Termoska Thermos Stainless King 1200 ml Termosky asi nie sú niečo, nad čím by sa dala robiť veľká veda. Majú za úlohu udržať nápoj teplý alebo studený a vyššie očakávania od nich ľudia veľmi nemajú. Na trhu nájdeme kopec rôznych typov fliaš špeciálne … » celý článok 19/05/21 Dominik Chňapko Ostatné
Podcast O sto rokoch horolezectva s Tónom Pacekom Slovenský horolezecký spolok JAMES tento rok oslavuje 100 rokov od svojho založenia. S jeho súčasným predsedom Tónom Pacekom sme sa rozprávali o tom, ako spolok vznikol, aké najväčšie ... » viac 02/05/21 Ľubomír Mäkký Rozhovory
Rozhovor Pavel Krajčí: Túto zimu bolo 40 lavín s účasťou človeka Tohtoročná skialpinistická sezóna sa vo väčšine národných parkov skončila. Skialpovať sa dá ešte v Nízkych Tatrách, kde to návštevný poriadok umožňuje do konca apríla. Pohybovať ... » viac 16/04/21 Soňa Mäkká Rozhovory
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
0.84