Posledná
zastávka
pred trailovým
behom
Hiking.sk ULTRA.HIKING.SK

Konečné výsledky pretekov Zázrifské pobehaňä

Púpovská 26-tka

Mapa: trasa na mapy.hiking.sk  •  Štart: 29. 8. 2020 8:00  •  Limit: 28. 8. 2020 13:00

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekov, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoŠtátBCIEL
Zázrivá
26. km
Celkový čas
od štartu
Rank
celkovo
Rank
v kategórii
202Muži 46+Michal SahajdaSK12:00:0104:00:01979
203mužiJuraj PástorSTG KošiceSK11:55:4103:55:419256
204mužiFilip KmeťoTopoľčanySK11:42:1803:42:188053
205mužiAndrej ZvarikTeplička nad VáhomSK10:43:5202:43:5298
206mužiMarek SušinkaSK12:38:0704:38:0711361
207Muži 46+Miroslav FrankoRun For FunSK10:42:4702:42:4781
208mužiMarian ChrenMOTUS Trail Running TeamSK11:17:4303:17:434535
209Muži 46+Ivan VavríkSK12:05:3504:05:3510410
210ženyDaniela VavrovaEleven running teamSK13:30:0605:30:0611940
211ženyHelena BurgerovaElevenSK13:30:0105:30:0111839
212mužiMiroslav KrčmárikSK11:05:0603:05:062924
214Ženy 46+Lenka KyselicováELEVEN RUN TEAMSK12:14:2604:14:261095
215ženyMartina KozarovaSK11:42:4903:42:498120
216ženyKlaudia EgyudovaSK11:42:5303:42:538221
217ženyTatiana TomkovaSK12:09:0004:09:0010634
218Ženy 46+Eva MagulováReady2RunSK12:15:5404:15:541106
219Ženy 46+Monika KľuskováSK11:39:5803:39:58762
221mužiMichal KoklesMOTUS Trail Running TeamSK10:49:0202:49:021211
222ženyZuzana AdamčíkovaSK10:55:4402:55:44161
224ženyOľga KňazúrováMalinovoSK12:02:2104:02:2110030
225mužiMichal SemaníkSK11:26:0703:26:075440
226ženyAnna RolinčinováRajecSK11:33:0703:33:076311
227mužiPeter PapanRajecké TepliceSK11:22:0903:22:094937
230ženyZuzana MadigárováZázrivá-BielaSK12:07:2004:07:2010533
231mužiMatúš ČejkaSK11:34:1903:34:196848
233Ženy 46+Ivana KrupováEleven Run TeamSK11:45:1603:45:16853
235ženyJana LukáčováSK12:10:5804:10:5810735
237mužiJozef LigockyTBK TORA TopolcanySK11:59:5303:59:539657
238ženyDarina MaslíkováSK11:47:1603:47:168723
240mužiAndrej OpetSK10:56:2902:56:291815
241ženyBeata BaštiovaSK11:40:0103:40:017719
242mužiMartin ZahorjanSK10:44:3502:44:35109
243mužiAndrej MalackyTeam Running SnailsSK11:38:4303:38:437149
244mužiJakub KšiňanŠportový klub Rajecké TepliceSK10:42:3502:42:3577
245ženyLenka VaračkováBeckovSK12:04:0804:04:0810232
247ženyJanka PaulovičováTeam Running SnailsSK11:38:5003:38:507216
250mužiJan SirotnySK11:02:2703:02:272419
252mužiRichard BalajSK11:03:0003:03:002520
253mužiOndrej ChramecMýto pod ĎumbieromSK10:55:2502:55:251513
254ženyMichaela ŽidekováSK12:02:0504:02:059929
255Muži 46+Robert HoštákSK11:00:3803:00:38223
256ženyJana KolačukováTJ Partizan ZubakSK13:17:2005:17:2011738
257mužiJuraj LednickýLednické koneSK10:30:1102:30:1133
258mužiMatej PošefkoPrešovSK10:41:3302:41:3366
259ženyMichaela Řiháková KojtalováEleven Run TeamSK11:38:3603:38:367015
260ženySarka HlavacovaSK11:57:5503:57:559327
262mužiRoman ŠiškaHangover ridersSK11:03:5203:03:522722
263mužiJuraj MarusinecJogging klub DubnicaSK11:09:4303:09:433527
264mužiJan BalkoBežci LučenecSK11:28:2903:28:295641
265mužiDamián MockŠAKALSK10:24:0902:24:0922
266mužiMichal GreštiakZolná-PoľanaSK10:18:1002:18:1011
267Muži 46+Martin MrugMarmotaSK11:05:3803:05:38314
268ženyLenka BlahovaTopolcanySK12:03:5304:03:5310131
269mužiIvan ŠulekSK10:55:5902:55:591714
270mužiMilan Wilson KudjakRabčaSK11:13:0303:13:033830
271mužiJán BalušíkSK11:13:1803:13:184032
272mužiMichal TeplickySK10:38:2402:38:2455
273mužiPeter RechtoríkVarínSK10:57:0702:57:071916
274mužiAnton JančoKysucké Nové MestoSK10:33:0202:33:0244
275ženyLucia HladkáSkalicaSK11:34:0703:34:076713
276mužiJuraj KrupkaOchodnicaSK11:12:5803:12:583729
277ženyZuzana LescinskaI am a runnerSK11:27:5103:27:51558
278ženyKatarina SulikovaApartman HoralkaSK11:00:4803:00:48232
279ženyLenka SavarováRuin RunnersSK11:53:0703:53:079025
280mužiTomáš ChlpekAK Baník PrievidzaSK11:24:2703:24:275038
281mužiMaroš SovákSK11:14:3403:14:344234
282Ženy 46+Tatiana BenediktováReady2RunSK12:00:4004:00:40984
283ženyKatarína PažickáKaniankaSK11:53:4903:53:499126
285mužiMarek HromadaRajecká LesnáSK11:32:5603:32:566245
286ženyAndrea HromadováRajecká LesnáSK11:32:5103:32:516110
287mužiPeter HeribanTeam running snailsSK11:44:4903:44:498454
289mužiPavel PustinaLadermon TeamCZ10:58:5402:58:542118
290Muži 46+Vladimir KominekBežecké strely SkalicaSK13:05:4205:05:4211512
291ženyPaulína PorošinováSK11:15:0203:15:02434
292mužiAndrej LuprichSkalka nad VáhomSK11:20:4903:20:494836
293mužiMarian KompanHRTNSK11:30:4403:30:445944
294mužiMiroslav GenšorHRTNSK11:30:4003:30:405843
295ženyLenka HorňákováMilujeme behaťSK11:45:1903:45:198622
297mužiAndrej KaretkaSK11:13:0903:13:093931
298ženyIveta UrbanováKošiceSK11:39:4403:39:447417
300Ženy 46+Maca LiptajovaSK11:24:5303:24:53511
301ženyMartina ŠalagováVrutkySK11:47:5403:47:548824
302mužiAdam CigánikTri DubySK11:03:5903:03:592823
303mužiMarek MezešPopradSK11:39:2303:39:237350
305ženyAnna VeseláSK12:28:2604:28:2611236
306mužiTomas DoupovecZilinaSK12:26:3404:26:3411160
307ženyLucia FraňováSK13:05:4505:05:4511637
308ženyMonika BullováSK11:37:2603:37:266914
309mužiJuraj PobjeckySK10:49:2702:49:271412
310ženyKatka PanisováELEVEN RUN TEAMSK11:31:0803:31:08609
311Muži 46+Ľuboš NemecLokomotíva ZvolenSK11:44:4203:44:42837
313mužiLukáš VaníkRužomberokSK11:41:3703:41:377851
314mužiPeter KarakŠK Vegum/Dolné VesteniceSK11:41:4603:41:467952
315Muži 46+Marian StrakaŠK VEGUMSK12:54:1504:54:1511411
316ženyMonika GabulovaNitraSK11:25:2703:25:27537
317ženyAlžbeta NoskováBacúchSK11:19:4803:19:48465
318ženyDOMINIKA SchallerováValskáSK11:19:5203:19:52476
319mužiVladimír KubáňPavcina lehotaSK11:33:5503:33:556647
320ženyTímea HoborováKošiceSK11:05:3303:05:33303
321mužiPeter HoborKošiceSK11:06:1503:06:153326
322mužiKristian GaľaKristianSK11:06:1203:06:123225
323mužiPavol GrmanSK12:04:3804:04:3810358
324Muži 46+Igor MartošTopoľčanySK11:58:3203:58:32958
325mužiMichal KolárKonskaSK11:12:3603:12:363628
326mužiPetet HuskaHD DeresomSK10:57:2702:57:272017
327mužiAlexander SmiesnyTurčianske KľačanySK10:45:2902:45:291110
328Muži 46+Ján KľuskaSenecSK11:09:1903:09:19345
330ženyMonika ValakovaSK11:39:5003:39:507518
331mužiPatrik TomanovicBanda Cvokov Gattendorf AustriaAT11:50:1103:50:118955
332mužiMiroslav ČorbaKostoľany nad HornádomSK11:03:4803:03:482621
333Muži 46+René GerátFATRAnciSK11:17:1503:17:15446
334ženyGautami Jaroslava SykorovaSK11:33:1603:33:166512
335mužiBaladev Pavol SarazSK11:33:1303:33:136446
336Muži 46+Tomáš KubíkOCR Panex TímSK10:49:1602:49:16132
337mužiJakub HrmoTrenčínSK11:25:0003:25:005239
339mužiTomi RichterSK12:14:2004:14:2010859
340mužiTomáš BartkoSK11:28:3403:28:345742
341ženyVeronika ChylovaSK11:58:1903:58:199428
342mužiMichal SivákSK11:13:4603:13:464133
0.55