Posledná
zastávka
pred trailovým
behom
Hiking.sk ULTRA.HIKING.SK

Konečné výsledky pretekov UltraFatra 2021

UF 2021

Mapa: trasa na mapy.hiking.sk  •  Štart: 31. 7. 2021 8:00  •  Limit: 31. 7. 2021 21:00  •  Parametre: 54 km / 3770 m

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekov, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoŠtátO1
Staré hory
9. km
O2
Chata pod Borišovom
25. km
O3
Horský hotel Granit Smrekovica
38. km
O4
Malinô Brdo
47. km
CIEL
Gymnázium sv. Andreja
55. km
Celkový čas
od štartu
Rank
celkovo
Rank
v kategórii
1mužiLukáš ŠmatkoSK09:4413:1816:3118:2420:00:3712:00:3711998
2mužiMartin MocilanSK09:5014:0617:50 DNF
4ženyRomana OtočkováSK09:4213:0716:0918:1620:08:1112:08:1112623
5mužiJúlius HuszthyŠK Zrýchlená turistikaSK09:0911:2313:2014:2915:29:5107:29:5166
6mužiPavel PešekCZ09:4612:06 DNF
7ženyBarbora ŠimkováSK09:1912:0314:1615:3316:40:2608:40:26212
8mužiIvan PrčinaSK09:2712:2515:0116:4718:06:5610:06:566759
10mužiMartin BlahušiakSK09:0411:1013:0314:1215:05:5007:05:5011
13mužiPeter MasloSK09:2212:1114:4116:0917:20:2909:20:293731
14mužiMichal PrusákOutsiterzSK09:2812:2615:0816:5418:21:5510:21:557364
15mužiRichard Jonáš#zaziultraCZ09:3812:5916:0618:0120:08:3112:08:31127102
16mužiMichal PrčinaSK09:3513:0416:1218:1820:09:3012:09:30128103
17mužiRichard Kusýskialpshop.comSK09:0411:1213:0614:1615:05:5507:05:5522
18mužiMichal ŠvábŠK Zrýchlená TuristikaSK09:1611:5014:2115:5117:15:0109:15:013429
19mužiMarko BielikHabanero Steak PubSK09:3913:2716:4518:5020:35:3712:35:37141112
20mužiAlois ŠtukavecCZ09:2312:2215:0116:3117:53:4809:53:486052
21mužiAdrian ŠtukavecCZ09:4113:3617:18 DNF
22mužiLadislav KalaberStupavskí bežciSK09:2612:2615:3217:1618:50:1510:50:158976
23mužiOliver SamuhelSK09:1212:3813:5815:2116:40:5608:40:562220
25mužiMartin FidesZaziUltraSK09:2712:2214:5716:2717:45:2609:45:265750
26mužiFilip VargaaLotOfPotOrSkysneš SK09:1711:5014:0715:3216:40:1608:40:161918
27ženyKarin Vargová UrsínyováVínne muškySK09:1711:5914:2515:5117:08:1709:08:17325
28ženyLenka MazochováStředeční Gangsta KroužekCZ09:5013:5617:04 DNF
29ženyKlusová KlusovaSK09:3313:0116:2718:2920:07:3512:07:3512322
30mužiIgor FlimelNL09:3112:3215:1816:5518:33:1610:33:168069
31mužiTomáš PešekLipnoman CzechoslovakiaCZ09:2512:1714:4216:1817:35:1809:35:184841
32ženyLudmila BorsíkováLipnoman CzechoslovakiaSK09:2912:3215:0816:4818:09:3410:09:34708
33mužiFilip JánošModranský skialpinistySK09:16 DNF
34mužiBranislav ZigoJablonecSK09:1612:0114:3115:5717:12:1709:12:173328
35ženyJana RajtarováJogging Klub DubnicaSK09:4413:1816:3818:2720:04:3612:04:3612120
36mužiMichal SemaníkSK09:4013:2216:3718:4420:40:0212:40:02144114
38ženyMichaela PerinajováSK09:3312:3615:2517:0518:29:1510:29:15779
39mužiTomáš KačmarčíkInov-8 Czech & Slovakia TeamSK09:1011:2213:1714:2315:23:0307:23:0355
40ženyKristína KmeťováSK09:3413:0715:3717:1518:45:5310:45:538612
41mužiVladimír SuranovskýKatuBezkoSK09:5014:0617:42 DNF
42mužiMarek FábryBeh LežérnySK09:5214:1117:59 DNF
43mužiFilip PekaríkSK09:3112:4715:51 DNF
44ženyVanda SutovskaSK09:3513:0116:0617:5619:33:2711:33:2710616
45mužiMichal BorgaSK09:3413:0715:3817:1519:53:2311:53:2311796
46mužiFilip KurillaSK09:1812:0614:4416:2618:00:3010:00:306456
48mužiRóbert PriehodaCZ09:4213:2916:5118:5820:45:3412:45:34147116
51mužiTomáš HolčekSK09:4813:3316:51 DNF
52mužiPeter SlavikSK09:3312:5216:0217:5119:34:3011:34:3010789
54mužiPeter OndrášRezké korytnačkySK09:2312:1414:4116:1417:33:1909:33:194438
55mužiAdrian ŠarnikMalackySK09:2912:4215:2217:0818:39:4310:39:438472
56mužiRobert NagypalROOSEVELT ULTRASK09:4413:0218:46 DNF
57ženyBlanka ValentováSK09:44 DNF
58mužiJozef ScirankoAll4Run KošiceSK09:3912:4115:2216:5018:09:2110:09:216961
59mužiLukáš MatovičSK09:4613:2116:3618:4320:30:0912:30:09138110
60ženyKatarína RévayováBodkaSK09:4413:2416:3018:3220:13:4112:13:4113325
63mužiMaroš TomaNová BaňaSK09:2111:5514:0615:2916:43:3308:43:332321
64mužiPatrik ValekVysoké Tatry / BK sportuj srdcomSK09:1911:5814:2415:5917:18:0309:18:033630
65mužiMilan ŠustaCZ09:3913:2416:11 DNF
67mužiMichal GarajTrail Runners Trnava/ChampionClub TrenčínSK09:4613:2016:3418:4320:13:0312:13:03132106
68mužiMartin DetvajNovozámocká bežecká komunitaSK09:4713:4116:4118:2920:10:1012:10:10130105
69mužiMiloš GalkoUltraBobSK09:2212:1014:5516:3017:52:3709:52:375951
70mužiJaroslav LehoučkaCZ09:3412:2815:0016:3418:04:2610:04:266557
72mužiMartin FujakEndorphin FerretsCZ09:3813:36 DNF
74ženyEva KonszkáCZ09:5213:2816:3818:4920:41:5712:41:5714629
75ženyKatarína KasalováSK10:04 DNF
76mužiFilip RekTobi sport Frenštát pod RadhoštěmCZ09:2812:3815:2817:1418:45:5610:45:568774
77mužiIgor MihalčíkBeskydský pivovárek OstraviceCZ09:4013:0616:3118:4120:29:4612:29:46137109
78So psomTomáš MaľaSK09:2412:1014:5516:3117:52:3309:52:33581
79ženyJana MurgašováSK09:4613:2516:4418:4320:21:5812:21:5813626
81mužiMartin JuranSK09:0911:2413:3214:5216:16:5508:16:551312
82So psomKarin MurgašováSK09:4012:5015:3917:2018:58:4510:58:45902
83mužiFrantišek ŠmihálMountain horizonsSK09:0411:1613:1114:2115:15:3707:15:3744
84mužiStanislav KulichSK09:2612:1514:4216:1517:37:1309:37:135043
85ženyAlexandra MajchrakovaSK09:3112:2115:1716:5718:33:0310:33:037810
86mužiĽubomír OkruhlicaNezávislosť BASK09:5513:3916:4418:3520:00:2112:00:2111897
87mužiMarek HladíkSK09:3313:1416:3018:2620:18:4212:18:42134107
89mužiRastislav GiraBäžímSK09:4513:1416:1918:0819:53:1811:53:1811695
90ženyZuzana OkruhlicováNezávislosť BASK09:5513:3916:4418:3520:11:5312:11:5313124
91mužiBranislav GregušPupok SvetaSK09:5414:2917:17 DNF
92mužiMarek SmolánPupok SvetaSK09:5414:30 DNF
94mužiMichal KrausVarlošiSK09:3512:3815:2717:1318:44:3210:44:328573
96mužiLumír Nykel1.PKOCZ09:5014:0717:53 DNF
97mužiMartin ŠkrabákThe Machines Marathon BB TeamSK09:1611:4814:0215:3216:40:1108:40:111817
98mužiOliver SúkeníkForward FitnessSK09:0911:2313:2314:3615:40:0607:40:0687
99ženyVeronika HudecováLiptovský HrádokSK09:4713:0115:4317:3519:18:1111:18:119513
100mužiMartin ČernýRun For FunSK09:3112:4915:5617:4319:12:5611:12:569480
102mužiMatúš ŠtevkoSK09:2112:0414:3316:0517:21:4809:21:483832
103mužiRoman BadíkCZ09:2212:0714:4116:1717:41:1809:41:185447
104mužiMichal BelkoSK09:2412:1414:4116:1417:28:0909:28:093933
105mužiPeter SmrekovskyLiskováSK09:1311:4714:1315:4316:48:2308:48:232523
106mužiMartin MinaroviechUltraBoBSK09:4013:0316:0217:5119:36:1311:36:1311091
107mužiMartin PetrilákAlsbeh.skSK09:4913:2116:0517:5119:27:1711:27:1710285
108So psomJakub TrímaySK09:5914:04 DNF
109mužiVladimír JakubecKST Clara UtekáčSK09:3312:2714:5116:1717:34:0309:34:034640
110mužiIvan BudzelBigHeroesSK09:3912:4315:2016:5818:19:2610:19:267263
111mužiMartin Kreidlo106CZ09:4313:0316:0317:5619:32:5111:32:5110588
112ženyMonika GabulováZobor 1000+SK09:3812:5815:5617:5319:35:3411:35:3410817
113mužiDávid HricSK09:2612:2115:0816:5418:22:5810:22:587465
114mužiMichal KalmanUltraBoBSK09:3112:3115:3717:2018:47:4610:47:468875
115ženyMária KubováAdamsportSK09:2112:1014:3316:0217:15:4809:15:48356
116ženyPaulína PorošinováSK09:3913:0216:0518:0119:46:5111:46:5111319
119ženyLenka FanováSK09:4913:5416:49 DNF
120mužiLukáš HricákŠemeňáciSK09:1411:5814:39 DNF
121mužiJaro PorubanecJasamSK09:4113:1616:38 DNF
122mužiPavel HlozakNovozámocká bežecká komunitaSK09:3812:5815:5817:5319:35:3611:35:3610990
123mužiJuraj SurovýNová DubnicaSK09:3212:5015:5017:4719:22:2211:22:2210084
124mužiJán SameliakSK09:1712:0314:3516:2417:28:4809:28:484034
125mužiVladimír MolčanCassovia Running Team KošiceSK09:4113:0515:5917:5219:22:0111:22:019882
126mužiVlastimil TeplanŠtafeta Moravské LieskovéSK09:2712:1714:5316:1517:28:5209:28:524135
127mužiMiroslav HalajOšk BrehySK09:3012:4615:4617:3719:20:3811:20:389781
128ženyMichaela ŽilkováJogging klub Dubnica nad VáhomSK09:4413:0116:0617:5919:42:3011:42:3011118
130mužiTomáš JuhásSimplysport ŽilinaSK09:4112:4815:3017:1719:00:1711:00:179177
131mužiMichal KaveckýSK09:4112:4815:3017:2219:00:2111:00:219278
132mužiJozef HornačekSK09:4213:0316:0618:0019:46:5411:46:5411493
133mužiMartin VitkoLEDNICKÉ KONESK09:2212:0214:3616:1617:31:3809:31:384337
134mužiPavol FaťunSK09:4312:3114:5616:2417:45:1709:45:175548
135mužiOndrej KonarikSK09:3112:4215:2917:0818:39:3910:39:398371
136ženyJana ŽuffováŠK OravamanSK09:2212:0514:2315:4416:58:2608:58:26294
138ženyJana StopkováTrixbikeSK09:3113:0116:0017:4819:27:0811:27:0810115
139ženyEmília KováčikováULTRA Boľavé nohySK09:5113:3216:4819:0120:51:4212:51:4214931
140ženyJana Viktória KováčikováSK09:5213:3316:4819:0120:51:3912:51:3914830
144ženyLenka SentkerestiováSlovak Ultra Trail TeamSK09:1711:5614:2015:4316:49:2608:49:26263
145mužiJuraj PaučekSK09:1911:5814:3916:2617:57:0009:57:006254
146mužiFlorian KevickySK09:4012:5315:5617:4719:22:1611:22:169983
147mužiIgor BudajSK09:5213:3416:5719:1420:58:2412:58:24154119
148mužiPeter OndreasSK09:4413:0116:1218:1820:09:3512:09:35129104
150mužiMarek MezešGreen Ralley Tatry PopradSK09:4113:4617:11 DNF
152mužiMartin MiškovičUltrarodinaSK09:4414:0617:2119:5520:57:0012:57:00152118
153mužiDominik KnapecSK09:2412:1414:5216:2717:55:0009:55:006153
154mužiLukáš DulaSK09:2512:2815:2717:1619:03:2711:03:279379
155mužiSasa PoledníkBeskydský pivovárek OstraviceCZ09:5014:0717:59 DNF
156mužiViktor UhlíkEnjoy Tattoo RunSK09:2912:1114:5116:2017:38:4009:38:405245
157mužiOliver BleyZa RomihoSK09:3813:1416:2018:0819:42:3611:42:3611292
159mužiJán BenediktyGemer ultra runnersSK09:2712:2814:4216:1517:35:2609:35:264942
160mužiPeter CagáňSK09:3812:5815:5817:5119:28:3711:28:3710386
161mužiOndrej PakšiPressburg HulvatsSK09:49 DNF
162mužiBranislav KovalčíkSK09:1311:3513:4114:5716:03:5908:03:591211
163ženyNora LadeckaBehaj s RadosťouSK10:34 DNF
166mužiLukáš OndrášekLukísek & JulísekSK09:1711:5714:1315:4016:49:3208:49:322724
167mužiMarek DuračinskýSK09:1811:5714:1815:4316:55:0708:55:072825
168mužiMarián MichalinaHamburgerove detiSK09:4713:1616:1818:2720:18:5612:18:56135108
169mužiMichal RišianSR 09:2212:2415:0716:4818:08:2610:08:266860
170mužiAnton BelianskýAK Baník PrievidzaSK09:3312:3115:2717:1118:38:5510:38:558170
171ženyMonika PíšováAK Baník PrievidzaSK09:3312:3115:2617:1118:38:5810:38:588211
172mužiDaniel RosinskýTri 2 FlySK09:1411:3913:5415:2316:43:4908:43:492422
173mužiMatej Kálnamuskox hooflingsSK09:43 DNF
174mužiPavol TomčíkŠK Zrýchlená TuristikaSK09:2512:1514:4716:1717:33:2909:33:294539
175mužiMilan HlavatýPreživší starciSK09:4413:5217:25 DNF
177ženyMariana ZapotokováSK09:5113:4617:0219:24 DNF
179mužiMichal KrivusKlub aktívneho mysleniaSK09:2711:5814:1315:3216:40:2108:40:212019
180ženyMonika HalúskováSK09:2912:3915:4217:3519:18:2611:18:269614
181mužiPeter ZachvejaM&P MEDICAL BratislavaSK09:4312:3114:5616:2417:45:2109:45:215649
182mužiJosef ZmátloŠmajdáci KonároviceČR09:4713:4116:4418:4420:30:1812:30:18140111
183mužiMarek KusCZ09:5213:2916:3718:4920:41:5312:41:53145115
184mužiLukáš BadlíkSK09:1912:0815:0116:4918:29:1210:29:127667
185mužiJasmin OmerovičRužomberokSK09:2712:0314:2515:5117:01:3209:01:323127
186mužiMartin ŠišovskýAlskasocks.comSK09:2212:0114:2015:4416:58:3308:58:333026
187mužiJozef BukovýLa runnersSK09:1211:3513:3814:5716:02:1408:02:141110
188mužiJuraj TlstySK09:4513:1616:2618:2420:07:4912:07:49125101
189ženyPatrícia IvaničováSK09:4213:3017:06 DNF
190mužiPeter BučkoSK10:26 DNF
191mužiMartin DudášikAK TlmačeSK09:5213:3116:4818:5520:37:2412:37:24142113
192mužiGreg SnydersMaguraRunUSA09:1111:3013:3414:4915:55:3507:55:3598
193mužiJozef MarkoDriapači z RajaSK09:2613:0216:0417:5519:32:4711:32:4710487
194mužiMartin KameniarSK09:3112:3418:45 DNF
197ženyZuzka HrúzováStupavskí bežciSK09:4413:3116:5119:1520:55:0012:55:0015032
198mužiJán HrúzStupavskí bežciSK09:4413:3116:5219:1520:55:0912:55:09151117
199mužiJakub PoláčekKST SklabiňaSK09:2514:3215:0216:3818:05:4910:05:496658
200mužiMarek BlizniakKST SklabiňaSK09:2812:3615:5017:5019:50:2511:50:2511594
201mužiVlado FrickýBarRan TeamSK09:2712:2314:5516:2417:39:1909:39:195346
202ženyBarbora ŠimonováCZ09:4713:4116:4418:4420:30:1412:30:1413927
204ženyZuzana ČičkováLiga za duševné zdravieSK09:5414:1917:53 DNF
205mužiLukáš KrnáčCoretex sportsSK09:2712:3115:1816:5318:33:1310:33:137968
206mužiTomáš BučekLajfaskáriSK09:2313:0114:4216:1617:31:3309:31:334236
209mužiMichal HolýSK09:3412:3616:2718:2920:07:4012:07:40124100
210ženyZuzana GábikováSúľovské skalySK09:5213:3816:5719:1420:58:2112:58:2115333
212mužiRichard PoušVetroplachmagazin.skSK09:1011:3313:3714:5315:56:5607:56:56109
213mužiAdam HložnýSK09:4413:2816:3618:2320:04:0212:04:0212099
214mužiMartin MichalikSK09:2312:1214:5616:3517:59:5609:59:566355
215ženyVladimíra TehlárováAlone runnerSK09:4413:3116:4118:3020:06:1512:06:1512221
216mužiDaniel VlachSK09:2212:0914:4216:1617:37:5309:37:535144
217mužiMartin ŠibíkJasenica UTSK09:2511:5514:0215:2116:23:2408:23:241413
218mužiTadeáš VyvijalBeskydští nomádiCZ09:0411:1813:4715:2116:34:5208:34:521615
219ženyHana HoloubkováCZ09:0911:2313:2214:3515:37:0907:37:0971
222mužiJúlius KaľavskýAll4Run MargecanySK09:1211:2814:1115:2816:31:5408:31:541514
223mužiDávid HeglasSK09:2312:2515:0616:4818:28:1210:28:127566
224So psomTomas GanoczyMakaksSK09:2712:5716:45 DNF
225mužiAdrián KašniarSK09:1111:2213:1414:1715:12:4207:12:4233
227ženySilvia PetrjánošováRunningProSK09:2412:1814:4716:1917:35:0509:35:05477
228mužiĽubomír BučkoRunningProSK09:2712:2915:1216:5418:15:1110:15:117162
229ženyRadka UrsínyováSK09:3113:1316:4018:4820:37:3512:37:3514328
230mužiGabriel NagySK09:0711:3813:5815:2316:40:0708:40:071716
231mužiJuraj Králik (+ Monika Slovakova)SK09:2812:3915:1916:47
0.96