Konečné výsledky pretekov Prešporský Ultrapunk 2018
Štart: 27. 10. 2018 7:00 • Limit: 28. 10. 2018 4:00
Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekov, DSQ – diskvalifikovaný
č. | kat | meno | team / mesto | Štát | K1 Dúbravská hlavica 15. km | K2 Horský park 25. km | K3 Pekná cesta 39. km | K4 Marianka 55. km | K5 Stupava 77. km | K6 Košarisko 91. km | CIEĽ Bratislava - Rača 100. km | Celkový čas od štartu | Rank celkovo | Rank v kategórii |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | muži | Ján Ondrejkovič a Adam Smädo | 106 | 09:25 | 10:58 | 13:08 | 15:33 | 19:55 | 23:00 | 01:18:40 | 18:18:40 | 20 | 16 | |
2 | muži | Marián Kamendy a Filip Jánoš | Brutalny Satan | 08:47 | 09:47 | 11:12 DNF | ||||||||
3 | muži | Marek Olczak a Tomasz Kik | Cztery Łapy | 09:00 | 10:01 | 11:33 | 13:30 | 16:35 | 18:50 | 20:21:46 | 13:21:46 | 7 | 5 | |
4 | muži | Roman Čermák a Peter Čermák | Čermákovci | 09:46 | 11:28 | 13:59 DNF | ||||||||
5 | muži | Marek Prachár a Daniel Neštický | DaMa | 08:54 | 10:00 | 11:40 | 13:47 | 17:01 | 19:19 | 20:54:58 | 13:54:58 | 8 | 6 | |
6 | muži | Andrej Orogváni a Roman Piechočák | Do punku | 09:18 | 10:36 | 12:24 | 14:47 | 18:27 | 20:57 | 22:41:20 | 15:41:20 | 14 | 11 | |
7 | dvojice ženy/mix | Danka Kraxnerová a J. Manik | Drienok Team | 10:13 | 12:30 | 15:20 DNF | ||||||||
8 | muži | Vladimír Suranovský a Tomáš Král | Easyrun | 10:24 DNF | ||||||||||
9 | muži | Michal Kubiš a Matej Hamran | JuhoZápadný rýchlik | 09:02 | 10:12 | 12:01 | 14:22 | 18:38 | 21:23 | 23:23:56 | 16:23:56 | 16 | 12 | |
10 | muži | Jozef Veverka a Zdeno Blažek | JVUT & S.T.O.P.A | 09:04 | 10:22 DNF | |||||||||
11 | muži | Pavol Matiaško a Marcel Held | Karpatskí vlci | 09:12 | 10:30 | 12:21 | 14:29 | 18:04 | 20:04 | 21:29:40 | 14:29:40 | 11 | 9 | |
12 | dvojice ženy/mix | Soňa Kopčoková a Rudolf Kopčok | Kopčok running family | 09:19 | 10:37 | 12:24 | 14:40 | 18:14 | 20:31 | 22:20:41 | 15:20:41 | 13 | 3 | |
14 | muži | Vlado Jakubec a Martin Minaroviech | Krasoň & Vidlochvost | 09:19 | 10:36 | 12:41 | 15:15 | 19:10 | 22:08 | 23:53:10 | 16:53:10 | 18 | 14 | |
15 | muži | Adam Rusinko a Martin Rusinko | KST Breza | 09:06 | 10:20 | 12:21 | 14:57 | 18:56 | 21:52 | 00:29:44 | 17:29:44 | 19 | 15 | |
16 | muži | Peter Juričko a Erik Hübner | Liga lanovka | 09:02 | 10:12 DNF | |||||||||
17 | dvojice ženy/mix | Júlia Batmendijnová a Lukáš Šichta | Luky a Julka | 09:26 | 10:40 | 12:35 | 14:59 | 18:38 | 21:07 | 22:47:52 | 15:47:52 | 15 | 4 | |
18 | dvojice ženy/mix | Michalka Kúdeľová a Michal Stehlík | M&M Run | 09:24 | 10:37 | 12:32 | 15:00 | 18:47 | 21:41 DNF | |||||
20 | dvojice ženy/mix | Renáta Šmihalová a Peter Knížat | Make Coffee Not War | 09:19 | 11:02 | 13:29 | 16:27 DNF | |||||||
21 | muži | Matej Miklánek a Ondrej Miklánek | Miklo Team | 10:24 | 12:11 | 14:36 DNF | 18:52 18:53 DNF | |||||||
22 | dvojice ženy/mix | Maťa Hancková a Branislav Filo | Milujeme beh | 08:51 | 09:52 | 11:20 | 13:12 | 15:59 | 18:02 | 19:30:54 | 12:30:54 | 5 | 2 | |
23 | muži | Milan Hlavatý a Tomáš Karak | Miňo & Tomáš | 08:54 | 10:12 | 12:40 DNF | ||||||||
24 | dvojice ženy/mix | Radka Paulínyová a František Šmihál | Mountain horizons | 09:05 | 10:12 | 11:09 DNF | ||||||||
25 | muži | Ladislav Halász a Richard Hrubala | Musíme si pomáhať | 10:10 | 11:53 | 13:50 | 16:45 | 18:44 | 20:08:55 | 13:08:55 | 6 | 4 | ||
26 | dvojice ženy/mix | Zuzana Kamendy a Rastislav Horňák | Ouce | 09:12 | 10:24 | 12:09 | 14:18 DNF | 20:40 DNF | ||||||
27 | muži | Peter Fijalka a Daniel Klucik | p´art of heart | 09:18 | 10:34 | 12:21 | 14:40 | 18:07 | 19:58 | 21:19:01 | 14:19:01 | 10 | 8 | |
28 | muži | Miki Kéri a Martin Halász | Pŕhľavový výklus | 08:29 | 09:17 | 10:25 | 11:50 | 14:06 | 15:36 | 16:44:42 | 09:44:42 | 1 | 1 | |
29 | muži | Igor Klobučník a Milan Rakyta | Rakeťáci | 08:42 | 09:37 | 10:59 | 12:43 | 15:29 | 17:22 | 18:41:23 | 11:41:23 | 2 | 2 | |
31 | muži | Dušan Krajčovič a Peter Štilla | SKRINE BB | 08:44 | 09:38 | 11:01 | 12:52 | 15:55 | 17:46 | 19:07:23 | 12:07:23 | 3 | 3 | |
33 | muži | Stanislav Januška a Dušan Miezga | STADU | 09:24 | 10:52 | 12:59 | 15:53 | 20:20 | 23:10 | 01:18:50 | 18:18:50 | 21 | 17 | |
34 | muži | Miloš Halečka a Michal Uriča | Startovaciaciara.sk | 09:26 | 10:47 | 13:01 | 15:41 | 20:21 | 23:22 | 01:52:17 | 18:52:17 | 22 | 18 | |
35 | dvojice ženy/mix | Gabriela Plačková a Martin Plačko | ŠK Bradlan | 09:03 | 10:12 | 11:53 | 13:50 | 16:28 | 18:16 | 19:30:03 | 12:30:03 | 4 | 1 | |
36 | muži | Mário Šmýkal a Miloslav Šebela | Šunka, salám | 09:12 | 10:24 | 12:10 | 14:47 | 19:01 | 22:00 | 23:52:58 | 16:52:58 | 17 | 13 | |
37 | muži | Radovan Petkov a Peter Petkov | Team PETKOV | 09:18 | 10:35 | 12:37 | 15:20 15:32 DNF | |||||||
38 | muži | Martin Dávid a Miro Pindeš | TK Tribeč | 09:18 | 10:28 | 12:14 DNF | ||||||||
39 | muži | Tomáš Hantabál a Marian Muzyka | Tough obstacle runners | 09:20 | 10:37 | 12:53 | 15:39 | 20:35 20:42 DNF | ||||||
40 | muži | Ľuboš Gelčinský a Dominik Klinovský | ULTRA Boľavé nohy | 08:42 | 09:38 | 11:20 | 13:27 | 16:51 | 19:21 | 20:56:27 | 13:56:27 | 9 | 7 | |
42 | dvojice ženy/mix | Vanda Jenejová a Marián Koniar | vanda_majo | 08:47 | 09:48 | 11:24 | 13:24 DNF | |||||||
43 | muži | Lubomír Kocourek a Dušan Kolesár | Zpomal! | 09:01 | 10:08 | 11:54 | 14:03 | 17:31 | 19:58 | 21:32:45 | 14:32:45 | 12 | 10 |