PR

Nenechajte sa v ceste do hôr zastaviť zranením

sponzorovaný článok 05.07.15 Komu sa chce sedieť doma, keď je vonku stále krajšie a hory volajú? Niekedy si však zranenie nevyberá a sme to práve my, ktorí si namiesto túlania liečia úraz.

Poznáte to – máte s priateľmi naplánovaný krásny výlet a ako naschvál sa krátko pred ním zraníte. Niekedy si svoju daň vyberú aj hory. Stačí zle stúpiť či spadnúť a zistíte, akými spôsobmi vám zranenie dokáže znepríjemniť život.

V lepšom prípade to skončí podvrtnutým členkom či natiahnutým svalom. Keď však príde na natrhnutú či zapálenú šľachu, roztrhnutý sval alebo vykĺbenie, začína dlhé a bolestivé obdobie liečenia. A hory sú pritom celý čas tak blízko. Na dosah – a pritom neprístupné.

Čo robiť v takom prípade, aby ste čím skôr mohli opäť dýchať ten úžasný horský vzduch a kochať sa neopakovateľnými výhľadmi?
Pomôže vám Dolobene gél. Svojím jedinečným zložením 3 v 1 urobí všetko pre to, aby ste si svoje zranenie rýchlo vyliečili a mohli sa vrátiť späť na horské chodníky.

Chcete vedieť, ako Dolobene lieči zranenia? Jeho rýchly účinok spôsobujú 3 zložky: heparín, dimetylsulfoxid a D-pantenol.
Heparín zlepšuje prekrvenie v mieste zranenia, čím pôsobí proti opuchu a zápalu a rýchlo lieči pomliaždeniny. Dimetylsulfoxid tíši bolesť a odstraňuje zápal a D-pantenol chráni vašu kožu a pri poranení urýchľuje jej regeneráciu.

Dolobene nájdete vo forme ľahko roztierateľného gélu, ktorý stačí 2- až 4-krát denne natrieť na poranené miesto. Ak chcete o Dolobene vedieť viac, všetko sa dozviete na www.dolobene.sk. Vyskúšajte ho. Uvidíte sami, ako rýchlo si budete môcť opäť na chrbát vyložiť batoh a vybrať sa tam, kde to máte radi.

Viac o unikátnom zložení nájdete na www.dolobene.sk. A ako sa Dolobene používa? Ľahko roztierateľný gél jednoducho natriete tam, kam potrebujete.
Aplikujte ho na poranené miesto 2- až 4-krát denne a uvidíte sami. Už čoskoro budete opäť zisťovať, kam až môžete zájsť.

--
Liek nie je viazaný na lekársky predpis. Gél Dolobene je liek určený na vonkajšie použitie. Obsahuje heparín, DMSO a D-pantenol. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták. O správnom použití lieku a prípadných nežiaducich účinkoch sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články
 
Túra Májové snežienky na Hrubej Kečke Týždeň búrlivých reakcií jednak zo strany predsedu VV KBT na podcast so mnou o OTO, ako aj môjho tela na druhú dávku Moderny. To prvé si snáď vysvetlíme, to druhé som si odležal s horúčkou 39 °C. Napokon aj predpoveď počasia … » celý článok dnes Miroslav Svítek Strážovské vrchy
Správa Mimovládne organizácie spustili petíciu za funkčné národné parky Dnes spustilo 25 mimovládnych ochranárskych organizácií petíciu Osloboďme národné parky. Požadujú reformu národných parkov a systémové zmeny v ochrane prírody na Slovensku. ... » viac včera Soňa Mäkká Správy
PR Jaskyniarska škola pre verejnosť po deviaty krát v Malých Karpatoch Už po deviaty krát sa otvoria brány jaskyniarskej školy určenej pre záujemcov o kras. Jaskyniarsku školu pre Vás pripravujú jaskyniarske skupiny Speleo Bratislava a Speleoklub Trnava. Ide o ... » viac 16/06/21 sponzorovaný článok Začíname
Najnovšie články autora
 
PR Cestujte autom bezpečne – poistite si ho v Unione Teplejšie počasie, uvoľnenie protipandemických opatrení i blížiaca sa dovolenková sezóna – to všetko sú dôvody, ktoré lákajú ľudí užiť si voľné dni mimo domu. Či už sa chystáte autom na dovolenku k moru alebo len na … » celý článok 30/05/21 sponzorovaný článok
PR Ideálna desiata na turistiku Hlad, únava alebo dokonca svalové kŕče. Všetky tieto problémy dokážu pekelne znepríjemniť akúkoľvek túru. Dobrou správou je, že im môžete úspešne predísť pomocou kvalitnej ... » viac 23/05/21 sponzorovaný článok Varenie a jedlo
PR Jaskyniarska škola pre verejnosť po deviaty krát v Malých Karpatoch Už po deviaty krát sa otvoria brány jaskyniarskej školy určenej pre záujemcov o kras. Jaskyniarsku školu pre Vás pripravujú jaskyniarske skupiny Speleo Bratislava a Speleoklub Trnava. Ide o ... » viac 16/06/21 sponzorovaný článok Začíname
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
0.6 (0.24)