Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

PR ADAMSPORT otvára 19. 4. 2021 novú predajňu v Ružomberku

ADAMSPORT.EU otvára v pondelok 19. 4. 2021 svoju novú a väčšiu predajňu v Ružomberku na Bystrickej ceste. Aj vďaka vašej podpore a záujmu sme sa rozhodli prebudovať náš "base camp", ktorý môžete navštíviť kedykoľvek, keď pôjdete okolo.

Novú predajňu sme pre Vás pripravovali skoro 6 mesiacov a aj preto sme si dali veľmi záležať na zážitku z nakupovania. Máme pre Vás pripravený široký výber turistického a športového vybavenia, obuvi, hardwearu a doplnkov na voľný čas strávený pri turistike na horách. Svoje zameranie cielime predovšetkým na tovar od overených výrobcov, kde hodnota použitého materiálu, precíznosti spracovania a overenia v praxi je dlhodobo vyššia v porovnaní s konkurenčnými výrobcami. Samozrejme čaká na Vás náš Adam Sport dream team, ktorý poradí a vždy je nápomocný.

Čo máme nové v predajni, voči starým priestorom:

  • Jednoznačne je to veľkosť predajnej plochy, ktorú sme zväčšili takmer dvojnásobne oproti starej predajni.
  • Tematické rozloženie sortimentu v predajni.
  • Na predajni si môžete vyskúšať na umelej stienke nové lezečky, na špeciálnom zavesení v strope pohodlnosť lezeckého sedáku alebo na plošinke aj obuv na hory.
  • Rozšírili sme sortiment o nové značky zo sveta outdooru.
  • Najširší výber turistickej obuvi, oblečenia a skialpinistického vybavenia na Liptove.

Navyše pri otvorení novej predajne dostane od nás prvých 200 zákazníkov malý darček.

Už sa vás nevieme dočkať v novej predajni ADAMSPORT v Ružomberku, na ulici Bystrická cesta 5649/4B od pondelka 19. 4. 2021.

Fotogaléria k článku

Najnovšie