Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Extra Hiking.sk termo je konečne tu!

S radosťou oznamujeme všetkým priaznivcom, že v spolupráci s českým výrobcom Progress prinášame dlhorukávové termo s Hiking.sk logom. Pánske je čiernej farby s oranžovými niťami a dámske kombinuje svetlozelenú so šedou. Tričká sú už na sklade – rozumej veľká polepená krabica povaľujúca sa v obývačke – a čakajú na svojich budúcich majiteľov. Spravte si radosť pod stromček a pomôžete tým aj svojej obľúbenej stránke.

Výrobca
Progress sportswear
Model
DF NDR a DF NDRZ
Typ
termobielizeň
Materiály
Pontetorto Dryfast
Infocena
26.22 €

Pozor: výpredajová zľava 40%
K dispozícii je už iba dámske S

Pri výbere výrobcu sme sa chceli zamerať na kvalitný produkt z osvečeného materiálu, ktorý bol vyrobený u nás v Európe a nie niekde vo východnej Ázii. Po neúspešných rokovaniach s niektorými slovenskými výrobcami sme sa rozhodli osloviť českú firmu Progress, s ktorou sme sa rýchlo dohodli. Peripetie však nastali pri tlači nášho loga, pretože polyester nemá v láske vyššie teploty ako 100°C a tak je málo firiem, ktoré to dokážu. Dôležité však je, že tričká s dlhým rukávom sú na svete a všetkým záujemcom k dispozícii.

Termo je vyrobené z materiálu Dryfast od talianskej firmy Pontetorto, s ktorej materiálmi sa v slovenských obchodoch možno stretnúť pomerne často. Ide o 100% polyester a svojimi vlastnosťami je vhodný ako univerzálna základná vrstva najmä na jarné, jesenné a zimné nosenie. Pri turistike vo vyšších nadmorských výškach sa uplatní aj v lete.

Detailnejšie informácie o použitých tričkách nájdete na stránkach Progressu:
» dámske
» pánske

[ Tipy na túry a aktuality z hôr môžeš sledovať aj na našom FacebookuInstagrame ]

Veľkosti

V prvej sérii sú k dispozícii dlhorukávové tričká so zeleným logo Hiking.sk na hrudníku. Dámsky svetlozelený model je momentálne vo veľkostiach S a M, pánsky v rozmedzí S až XXL. Pre správne určenie veľkosti je vhodné zmerať obvod hrudníka, pásu a bokov – jednotlivé intervaly (v poradí hrudník, pás, boky) nájdete nižšie.

Dámske
S: 76-84, 66-74, 78-86
M: 84-92, 74-82, 86-94 (predané)

Pánske
S: 84-92, 74-82, 86-94 (predané)
M: 92-100, 82-90, 94-102 (predané)
L: 100-108, 90-98, 102-110 (predané)
XL: 108-116, 98-106, 110-118 (predané)
XXL: 116+, 106+, 118+(predané)

Cena a objednanie

Cena za jeden kus je 790,- Sk + poštovné

Zľavy
Špeciálna výpredajová zľava: 40%
Cena po zľave (bez poštovného): 474,- Sk

Objednávky príjma Soňa prostredníctvom emailu (sona.junasova[zavinac]hiking.sk). Všetky ostatné podrobnosti vám rada zašle, prípade sa môžete pýtať v našom fóre. Veríme, že sa vám tričká budú páčiť a ak sa stanete ich majiteľmi, dúfame, že budú dobrými spoločníkmi na horách. A v neposlednom rade sa aj na túrach a v chatách poľahky spoznáme :-).

Najnovšie