Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Tu nezablúdiš

Diskusná téma K fotke: Tu nezablúdiš

Kto nájde na obrázku najviac značiek a kto si tipne, koľko sa ich dá nájsť na fotke v originálnej veľkosti? Asi sem pridám celý "seriál" z modrej, značkári sa tam vybláznili na mnohých miestach :-)))

Axel

Noo, ja v tomto rozliseni vidim 5, ale je mozne ze mate lepsie oci a vidite 7.
V skutocnom rozliseni ich vidiet 8 a na cca 100 metrovom useku som naratal v oboch smeroch asi 15 znaciek novsieho a starsieho data. A taketo chutovky neboli na celej trase raritou, miestami sa dalo ist doslova "od buka do buka".
Ked som 100 metrov nevidel znacku, bol som neisty, ci idem spravne :-)))

Jnezky

Ja vidim 5 znaciek.

Zrejme sa značkovačom nechcelo ťahať do kopca nadbytočnú záťaž :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Mara od skanzenu Havránok Hmm, v tom archeoskanzene sme boli kedysi na výlete zo Základnej školy, ale už si s toho na nič konkrétne nespomínam. Musím sem niekedy zasa zájsť.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok