Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Nad Pustou Vsou

Diskusná téma K fotke: Nad Pustou Vsou

Málo známy pohľad na Pustú Ves, ktorý umožnil priesek stromov v okolí lesnej cesty. Vidno kameňolom, cintorín a amfiteáter, na ktorom sa každoročne konajú oslavy SNP. " V rokoch 1942-1945 bola tu križovatka bojových ciest vojakov, partizánov a vlastencov, Slovákov, Čechov, Rusov, Poliakov a iných národností, ktorí bojovali proti fašizmu. Našli tu všestrannú podporu ľudu týchto kopaníc a celého blízkeho okolia " text pamätnej tabule.

Vladvlad

Dakujem Igor, som rad ze sa paci. Necakal som tento vyhlad, pretoze zo spodnej cesty nie je ziadny. Lesnych ciest je tu vela, sem konkretne som prisiel na trase ...Kocin-Pusta Ves-Podkylava-Rovienky-Bradlo... Pekny to kraj!

Bulat

Vlado, velmi pekna fotka - priamo z mojej domoviny. Az sa hanbim , ze to tam ja nemam sfotodokumentovane :-) A som rad, ze si zmenil nazor na hodnotenie a tak sa mozno k fotke aspon skratkovito vyjadrit cislo, hlavne v pripade,ked nemam cas na slovne hodnotenie- napriklad v praci :-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma