Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Zoborský pohľad

Priesil

Správne zistenie že tá veža nie je Zobor. No keď si odmyslíš, že Zoborské vrchy sú v poslednej dobe hojne atakované, akoby všetci odrazu pociťovali nutnosť byť chvíľu mimo mestského stresu, tak je tu veľa pekných miest, ktoré stoja za to si ich vychutnať.

Adina

Bola som tam prvy krat a som nadsena, casto okolo prechadzam, ked idem na vychod a netusila som, ako je tam krasne. Aj to som zistila, ze veza nieje Zobor ale Pyramida a ze Zobor je krasny kopec :-)...urcite tam este pojdem.

Priesil

Aké známe miesta pre domácich. Chodíš často takto na Zobor?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma