Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Z Ostredku

Diskusná téma K fotke: Z Ostredku

Podvečerný pohľad tesne predtým ako sa slnko schovalo za hradbu kopcov. Od Sinej naľavo cez nezahalený Chopok až po Zákľuky napravo. Západná časť Jasnej je už ponorená do "tmy", východná časť je ešte stále zafarbená lúčmi zapadajúceho slnka. Ani som neveril, že po celozamračenom dni a poobednom daždi sa to večer môže takto zmeniť :) Naľavo sa nachádza pomerne novovybudovaná dvojposchodová rozhľadňa, ktorá v sebe ukrýva fotky s popismi jednotlivých kopcov, ktoré sa z nej dajú vidieť - http://img259.imageshack.us/img259/6926/spolu.jpg

MatusM

bezva panorámka, asi by ma nikdy nenapadlo sem vybehnúť :-)

Vladvlad

No hlavne keď ho tak dôkladne ohlodali...
Toto nie je z vrchola, je to len kúsok, cca 300metrov od hlavnej cesty. Ďalej, smer pamätník J. Švermu a symbolický cintorín sme tento rok nešli, takže neviem v akom stave je to tam.

Bulat

Pekný výhlad, vidím ze tento nenapadný kopec rozhodne stojí za návštevu...

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok