Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: zimná rozlúčka so Šikľavou skalou

Diskusná téma K fotke: zimná rozlúčka so Šikľavou skalou

Silne mrazy poslednych dni vytvorili na mnohych horskych potokoch a vodopadoch nadherne diela. Oplatilo sa tento vikend zajst ku ktoremukolvek. Ja som sa bola rozlucit so Siklavou skalou, pre mna velmi silnym magnetom. Videla som tento rok vela zamrznutych nadher, ale nic sa nevyrovna prave tomuto miestu.Tak, pre tuto zimu posledny pohlad odtial. Pridala som cloviecika, aby ste videli, o aky vytvor sa to vlastne jedna, snad to tu bude moc ostat....a preto zimna ruzlucka, lebo ma velmi zaujimat, ako tato skala vyzera bez tych nadhernych cenculov. V lete.

Ondro_RK

Práve sa mi zobrazila táto fotka - pekne odfotené ;-)

Maverick

Povedal by som že si vedela kde sa to nachádza, omylom ti myška skočila o riadok vyššie :)

Maverick

Len jedna chybička, Sikľavá skala sa nenachádza vo Veporských vrchoch ale v Hnileckých, ktoré sú v celku Volovských vrchov.

Adina

Milan, bezcloviecikovych tu mam tiez, ale to nevidis, ake tie lady su. Cloviecik je tam naschval.

Milan Janega

škoda iba toho človiečika v zábere.Viem, úmysel bol dobrí.Tu v Galante bi sme uvideli takíto ľadopád leda ak bi prasklo vodovodné potrubie a zamrzla stekajúca voda z 3.poschodia.:-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok