Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: First moment 6:39 a.m.

Diskusná téma K fotke: First moment 6:39 a.m.

Okolo piatej ráno sme s Jancim vyrážali z Chaty na Kľačianskej Magure. Tichým, čarovným lesom Magury sme prechádzali svižne,aby nás brieždenie zastihlo v sedle pod Suchým. Času málo, tak so spoteným zadkom a prepoteným tričkom vybehnem na vrchol v rekordne krátkom čase, za ktorý by sa aj mladší nemusel červenať. V chvate sa prezliekam do suchého na Suchom a čakám na magický moment. Nádherné predstavenie netrvá dlho. Potom už spokojní usadáme k raňajkám. Slanina, klobása tlačenka a dobre vychladené pivo pri teplote vzduchu -4°C. Nezažili ste to? Tak vrelo odporúčame!

UNCLE LACO

No nájdu sa aj takí, ktorí majú po pobyte na horách poriadne nafúknuté bruško, však Soni. :-)))

Sona

Hory maju tu vyhodu, ze clovek moze zjest cokolvek a kolkokolvek bez obavy o liniu ;)

UNCLE LACO

Dr.Bukovský sedí na prdeli v ordinácii a rozdáva rozumy. Na takú činnosť sa nepotrebuješ poriadne napráskať. Chcem vidieť Dr. Bukovského prejsť o banáne a ovsenných vločkách MF z Kľačian do Šutova. :-)

Mato_d

Ech Uncle, ty si starý labužník...! MUDr. Bukovský by také "ľahké" raňajky asi nerozchodil :D

Daulagiri

6:39 a.m. som ešte chrapkal v zrube Burda, ale ako pozerám bola to chyba. Nabudúce ju už nespravím :-)
Skvelé Laci...

Sisty

Popis ako z nejakeho letaku cestovky :)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma