Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Vodné dielo Šance

Diskusná téma K fotke: Vodné dielo Šance

Je obrovská zásobáreň pitnej vody pre Ostravský región a slúži aj ako ochrana pred povodňami.No a pre nás turistikychtivých jedincov,sa tu nachádza aj žlto značený chodníček,ktorým sa dostaneme na kráľovnú Beskýd-Lysú horu.

Honzek

Tak to je super, až budeš mít zas chuť vyrazit do Beskyd dej vědět, můžu Vás povodit po zajímavých místech...

Meky

Pôvodne som chcel tú fotku nazvať "V Honzekovém kraji"...Áno Lysú sme si dali-je to veľmi pekný kopec.Hore sme išli po žltej a dole po červenej.Na druhý deň sme navštívili Pustevny,Radhošť.A koštli sme aj Valašský penicilín-je to paráda.Určite sa tam ešte niekedy vrátim :)

Honzek

Vidím Meky, že jsi zavítal do našich končin. Dal sis aj výstup na Lysů? Mimochodem ta žlutá trasa ze Šancí je moc pěkná :).

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok