Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Cesty domov II

Alexander

Zrakom to asi nebude, softver ani ja neovladam okrem zakladnych krokov. Malo by stacit to co pisem nizsie, pred uploadovanim fotky ju zmensi presne na 738 (dlhsiu stranu) a daj automaticky "doostrit" (prip. aj automaticky "vylepsit").

Stefan.n

máš pravdu.S ostrením,či doostrovaním mám problémy.Neviem či je to mojím zrakom alebo nedokonalým ovladaním softvéru na úpravu foto?

Alexander

Zmensujes dlhsiu stranu presne na 738 (+ doostrit)? Lebo furt akesi neostre to je, a fotak je zrkadlovka, tak by to malo (mohlo) byt myslim lepsie :-).

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma