Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Tiene pod Vysokou

Diskusná téma K fotke: Tiene pod Vysokou

Až na ten jeden čudný tieň v ľavo dole ktorý ma sprevádzal po celej turistike, nie a nie sa ho striasť -))) ... Konečne sme aspoň trocha naše lenivé a presedené telá viac ako doposiaľ v tomto roku rozhýbali po pravdepodobne tohtoročnej najnáročnejšej túre ktorá začala v Tatranskej Polianke cez Sliezsky dom (väčšina z nás začala po prevezení sa v exkluzívnom taxíku priamo až ku chate), Poľský hrebeň, Východná Vysoká späť cez Poľský hrebeň, prechod cez pri Divej Veži, zostup do Veľkej Studenej doliny ku Zbojníckej chate a na konci sme sa spustili na kolobežkách (ktoré snáď podaktorým viac roztriasli kolená ako zostup do V.Studenej doliny) z Hrebienka do S.Smokovca.

Jan zigmund

Presne túto istú trasu som chcel ísť práve dnes, ale zľakol som sa predpovedi počasia,škoda, bolo pekne. Panoramka je super, páči sa mi.

Vladimir

dik za radu možno to na rok skusim z opačnej strany a konečne mi to vyjde:-)

Barselo

Vladimír, od Zbojníckej je to podľa mňa o dosť náročnejšie alebo skôr nebezpečnejšie, keď sa viac ľudí pohybuje hore alebo dole ako to bolo teraz (pri dobrom počasí na tože aký terén tam je, veľa ľudí) často sa stalo že niekto zosunul kamene, nechcel by som vedieť ani vidieť ako by to dopadlo keby niekoho padajúce kamene zasiahli, aj prilba by sa uživila - na to sme vôbec nemysleli, dalšia skúsenosť...

Barselo

Ďekuji, Milan turistika nekončí, určite sa dáš do porádku a pak určite niekam vilezieme, prajem skoré uzdravenie, v septembri ďalšia akcia tentoraz bez klubu do Tatier - možno znova Roháče, ozvem sa...

Vladimir

No na túto túru sa teším už 2 roky minimálne a stále mi nevychádza, naposledy 14.8.2012 sme ju vzdali na Zbojníckej chate pre silný dážd, snád nabudúce mi už počasie dopraje vystúpiť až na Vysokú:-)

Milan Janega

Paráda!No ja som bol pre zmenu u ortopéda-tiež túra,no na čo som sa tešil,znovu NEVYŠLO!!!Klb je v...:-(

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma