Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Chodníkom nad Kazalnicou

Diskusná téma K fotke: Chodníkom nad Kazalnicou

Pri zostupe z Mengusovského sedla išli za mnou traja Poliaci, pri pohľade na túto scenériu mi tak preblislo hlavou, hmm keby mi tam na tom rozhraní svetla a tieňa jeden z nich zapózoval - to by bol celkom fajn záber. Nechal som dvoch nech ma predbehnú, tretí z nich pomalšie schádzal jeden náročnejší úsek a čakal som, či jeden z nich postojí tam, kde som chcel. A ajhľa ten prvý sa tam postavil - rýchlo som spravil prvý snímok do panorámy, ktorý bol najdôležitejší, cvak, cvak, cvak,... a vznikol z toho tento pohľad :-) Pohľad z chodníka traverzujúceho Východný Mengusovský štít. Vpravo vidieť Malé Rysy (2430m), ďalej napr. Lomnický štít (2634m), Ľadové štíty, Kolový štít (2418m), Jahňací štít (2230m), Širokú (2210m), Ždiarsku vidlu (2142m), Havrana (2152m), Nový (2010m), Muráň (1890m). Vľavo v popredí sú Miedziane (2233m) a Opalony Wierch (2115m), za nimi je časť najnáročnejšej turisticky značenej trasy v Tatrách - Orla Perć. V strede dole je najväčšie pleso Tatier - Morskie Oko (1395 m.n

Ondro_RK

Ďakujem :-)
Panorámka sa celkom podarila, deň vyšiel tiež super (veď som sa načakal:-), tak nech máme takýchto dní cez babie leto čo najviac ;-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma