Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Satanov žľab

Diskusná téma K fotke: Satanov žľab

Túto ozrutnú hromadu sutiny v Mengusovskej doline môžeme obdivovať priamo z turistického chodníka. Vysoká je vraj 400 metrov, sklon svahu kužeľa presahuje 35 stupňov a objem materiálu prevyšuje 2 milióny kubíkov.

Wbk

Pekný záber, krásny (-e) úsypový(-é) kužeľ(-le) :) Za univerzitných čias sme na terénoch v Tatrách zameriavali takéto čudá v Studených dolinách, to boli nezabudnuteľné zážitky s povolením pohybu mimo chodníky :))) Inak najvyšší je tuším v Kolovej doline, skoro polkilometrový s vyše miliónom kubíkov sutiny :)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok