Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Koľajnice k Červeným vrchom?

Brigita

trafil si klinec po hlavičke Miško, oni to robia zámerne, pretože ten chodník im najviac smrdí a ako vysoko inteligentné zviera si predsa nebude kakať v obývačke, keď má toaletu:-)

Meky

Však tí chlpáči to majú tuším najradšej-vyondiť sa na turistickom chodníku :-)

Nsvetozarov

Bol som na Nižnom Temnosmrečinskom plese koncom júla a videl som asi štyri kôpky medvedích výkalov priamo na chodníku nad hornou hranicou lesa. Vraj je to jedna z lokalít s najvyšším výskytom medveďa v Tatrách.

Meky

Dík Honzo.Teraz bolo všade okolo po medveďoch vidieť plno...už pretráveného :-)

Honzek

Fajna fotka Meky, jednou sem tam šel brzo ráno a na těch kolejnicách byla jinovatka a vté jinovatce stopy bosých nohou - medvědích :))

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma