Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Veľký Vreteň

Diskusná téma K fotke: Veľký Vreteň

Z úbočia Malého Vretňa. Konečne sa mi podarilo odfotografovať toto miesto v zimnom šate bez veľkého počtu ľudí. Lebo najčastejšie tu chodievam v období výstupov na Vreteň, Brodnianku, prípadne na prechod Kysuckou vrchovinou, kde býva pomerne slušná účasť ľudí. Ďalším menším problémom bývajú káble vysokého vedenia, ale tým sa dá s voľbou vhodného miesta pre záber vyhnúť.

Jiku2

diky. jezdime kolem, tak mame alespon typ

Dušan Šrenkel

Jo, ešte som zabudol, jediné ozajstné výhľadové miesto je mimo značky kadiaľ vedie výrazný chodník (upravujeme ho v rámci turistického prechodu s názvom Kysucké Himaláje. Sú odtiaľ výhľady smerom na východ, t. j. aj na Malú Fatru. To miesto sa nachádza asi 100 m od značkovaného chodníka, počas klesania po hrebeni smerom dole.

Dušan Šrenkel

Priamo na vrchole nie je vyhladka, vrchol je zarastený bukovým lesom. Jedine kúsok pod vrcholom je kríž s malou lúčkou, kde je vidieť trochu na Kysucké Nové Mesto. Starší pamätníci spomínajú, že prv bol odtiaľ lepší aj výhľad vdaka koseniu tej lúčky.

Jiku2

po vsech tech Fatrach,Tatrach se musi ocenit i nejaky ten zdarily, rekl bych-ucebnicovy, zaber z jineho kouta:) jinak je na Velkem Vreteni nejaka vyhlidka, skalka nebo neco podobneho?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok