Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: zimná cestička

Stefan.n

Vďaka.Ja chodím skoro pravidelne do Zejmarskej rokliny na jar,keď sa topí sneh.Teraz ma zaujímalo či je Nálepkov vodopád-ľadopádom a či je schodný.

Nsvetozarov

Tak to ti ja teraz neviem povedať, pretože dnes je 20.2 a keď som tam bol, tak bolo 8.2, čo sú skoro dva týždne. Vtedy bola ale roklina úplne neprechodná, pretože stopy sa končili na tom kopčeku napravo, ako môžeš vidieť. Spodný vodopád sme mali už na dosah, ale ešte pred ním stopy skončili a ďalej vo viac ako metrovom snehu sa už nebolo možné brodiť. Výstup na Geravy vtedy neprichádzal do úvahy, pretože na zelenej značke, čo vedie od Dediniek nebola absolútne žiadna stopa. Ktovie? Možno už je roklina prechodná, ale to ti ja teraz neviem povedať. Skús kontaktovať HZS. Podľa môjho názoru je najschodnejšia cesta na Geravy od Malých Zajfov.

Stefan.n

Ako vyzerá Nálepkov vodopád?Dá sa prejsť roklinou?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Janabilesova k fotke: Lúčnaté Javorníky Toto je pekná časť hrebeňa Javorníkov, škoda toho vyrúbaného Chotárneho kopca... Budem zvedavá, či sa na ňom aj niečo vysadí a či niekedy opäť zazelená. Samotná …

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Pekne to tam vyzerá, hl. hrebeň Polonín som už navštívil a snáď sa raz dostanem aj do týchto miest.

nová téma

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma