Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Zo Zbojníckeho tanca

Diskusná téma K fotke: Zo Zbojníckeho tanca

Určite si netreba nechať ujsť vyhliadkové miesto Zbojnícky tanec (1380), ktoré leží len asi 15 min. chôdze od vrcholu Poľany (1458), poskytuje nádherné pohľady na celé Veporské vrchy i s lúčnymi planinami, západnú časť Nízkych Tatier, alebo za dobrého počasia aj na Vysoké Tatry. Ďalej by som ešte rád pripomenul vyhliadkové miesto Katruška, ktoré tiež stojí za pozornosť...mrzí ma ten opar, mohlo to byť lepšie, bolo už asi dosť teplo.

Daulagiri

Ján: naposledy som tadiaľto šiel v apríli 2010 dva dni. Trasa: Hriňová - vodopád Bystrô - Poľana - Ľubietovská Bukovinka - Kyslinky - Bátovský balvan - Hrochoť.

Jan zigmund

Ďakujem za zastavenie a komentár. Fotku som pridal do galérie po tom, ako som si prečítal vo vrcholovej knihe poznámku "načo sme sa sem trepali, keď tu nie je nič vidieť"... Martin po akej trase si išiel, ak môžeš stručne...Dík.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok