Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Farebné svitanie

Diskusná téma K fotke: Farebné svitanie

Ráno som nič nenechal na náhodu a dostatočne skoro pred začiatkom dňa som sa už rozhliadal zo severnej hradnej vyhliadky. A bol som dokonale odmenený. Pohľad na priam horiacu oblohu nad strmými svahmi Šiancov a nenápadný kráľovohoľský hrebeň bol až dychvyrážajúci. Tento dramatický začiatok bol opäť predzvesťou vydareného dňa v mojom obľúbenom kraji.

Zdenči

Záleží na monitore. V robote sa to aj mne zdá tmavé, doma je to v pohode. Ja by som to takto nechal

Daulagiri

Dík za postreh Ďuri, ani neviem čím to je. Skúšal som to aj trochu zosvetľovať ale už mi to moc nesedelo. No atmoška bola perfektná.

Muska

Maťo horizont síce trochu tmavý no atmoška parádna ;)

Zilla

je tu fakt nádherne , už sa sem zas teším...

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok