Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Nad Solírovom

Diskusná téma K fotke: Nad Solírovom

Bezmenný kopec s výškou cca 500m poskytuje celkom zaujímavý nerušený výhľad na túto časť Malých Karpát. Čierna skala a Záruby v popredí, nasledované pekne trčiacou zrúcaninou Katarínky pri Naháči a bolo vidieť dokonca aj Mohylu na Bradle a obrysy Veľkej Javoriny. Zároveň tadiaľto prechádza hranica Trnavského a Bratislavského kraja. Lokalita fotenia je len kúsok od Godovej skaly, ktorú som si bol obzrieť po dvoch rokoch čo som tu nebol. Dole k Solírovu sa dá pohodlne dostať lesnou cestou. Pri fotení tohto výhľadu a pri poznaní histórie okolia Majdánu ma napadlo, že kedysi sa to tu doslova hmýrilo lesnými železničkami, skoro v každej dolinke v popredí nejaká fungovala.

Vladvlad

Vďaka. Pohľad je skôr zaujímavý z takého lokálneho hľadiska, osobne ma prekvapil, keďže som priamo na tomto mieste bol prvý krát.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma