Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: vodopád Siklawa

Diskusná téma K fotke: vodopád Siklawa

Siklawa je najväčší vodopád v Poľských Tatrách na potoku Roztoka s výškou 70 metrov, padajúci z veľkého skalného prahu Stawiarskej steny, ktorý oddeľuje Dolinu Roztoki a Dolinu Pięciu Stawów Polskich. Vlastná výška vodopádu je približne 40 m. Sklon steny je približne 35° a výška prahu 64 až 70 m.Včera mal dostatok vody,tak padal až troma prúdmi..

Aďo.4

Aďka,na Rusinowej Poľane som ešte nebol..Isto je tam pekne..

Martin Slamka

na prvý pohlad som myslel že to je vodopád Skok........velmi sa podobajú

Adina

Krásny to vodopád. Aďo. my sme sa minuli o deň. Bola som v tých miestach v sobotu, no môj cieľ bola Rusinowa Poľana. Tiež krasota :-).

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Janabilesova k fotke: Lúčnaté Javorníky Toto je pekná časť hrebeňa Javorníkov, škoda toho vyrúbaného Chotárneho kopca... Budem zvedavá, či sa na ňom aj niečo vysadí a či niekedy opäť zazelená. Samotná …

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Pekne to tam vyzerá, hl. hrebeň Polonín som už navštívil a snáď sa raz dostanem aj do týchto miest.

nová téma

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma