Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Skratka do Podrozsutca

Diskusná téma K fotke: Skratka do Podrozsutca

Určite som nebol prvý a jediný, kto kedysi utekal z Medzirozsutcov s búrkou za chrbtom a s deťmi na krku. Po zelenej značke cez vrchol Malého Rozsutca a potom dolu nepríjemným suťoviskom na druhej strane to nie je ani rýchle, ani bezpečné. Na neznačkovanom chodníku smerom doprava sa dalo ľahko zablúdiť (stráca sa v lístí), ale teraz je na ňom neumelá napodobenina žltej turistickej značky, ktorá vás za nejakú pol až trištvrtehodinu dovedie do osady Podrozsutec, kde sa dá prečkať lejak na priedomí niektorej chalupy.

Aďo.4

žltá značka sa mi ukázala v osade Podrozsutec a nevedel som kde smeruje...Dík za info...

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma