Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Choď kadiaľ chceš

Diskusná téma K fotke: Choď kadiaľ chceš

na vrchol cestu nájdeš. Po viac ako 4 rokoch sme sa rozhodli pre návštevu tohoto krásneho výhľadového miesta. Výhľadového vďaka veži. Na moje sklamanie sme však nejakú normálne značenú výstupovú cestičku nenašli. V dedine sme sa dozvedeli, že miestni obyvatelia mali čo robiť, keď chceli zabrániť ťažobnej spoločnosti, aby Veľký Petrklín nepadol ťažbe. Že by preto nebola na tento kopčok oficiálna značka ?

Vladimir40

Mne dokonca obyvatelia Sološnice povedali, že Petrklin vôbec nebol zanesený do chránenej krajinnej oblasti Malých Karpát. Niekto už dopredu mal na tento kopček asi zálusk :-)
Kto asi?

Adina

Kovová veža je volne prístupná. Hore sa ide rebríkom (bezpečne) na plošinku, ktorú asi prirobili dodatočne. Sú z nej krásne výhľady na všetky strany.

Anton Matuška

Viac rokov plánujem výstup na tento sympatický kopček, ale som nečakal že z neho je taký pekný výhľad. Na jar som tam. Ešte by som rád vedel či vykrývač je voľne prístupný pre verejnosť ako vyhliadková veža.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok