Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Ploská a Veľký Lysec

Monghi

pripajam sa ku chvalam Velkeho Lysca... krasny kopcek s krasnym vyhladom na Velky Tribec :) v kazdom obdobi... z NR na biku doslova na skok :)

Paulovič pali76ZM

Tak veru , Veľký Lysec je fakt čarovné miesto. Jeho kremencové skaly ponúkajú tiež pekné pohľady na Kostoliansku kotlinu. A tá útulňa pod skalami má dobrú "záchranársku" polohu!

Tidoj

Veľký Lysec na fotke je krásny kopček s krásnymi skalami a krásnymi výhľadmi. Čarovné miesto.

Zdenči

Krásny pohľad...aj nás zaujali pri našom poslednom vandri spred 3 týždňov...útulňa pod V.Lyscom nám zachránila kožu. V noci prišiel riadny "slejvák"

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma