Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Smer Biele skaly

Diskusná téma K fotke: Smer Biele skaly

Skoro ráno som sa vrátil na východnú stranu Hekerovej pozrieť si východ slnka. Nebolo to celkom ono, východná časť kopca je dosť zničená polomom a ťažbou. Pomaly som pokračoval ku Bielym skalám a ďalej na Pípitku a Osadník. Medzi Bielym skalami a Uhornianskym sedlom som stretol viacero partií Rómov ktorí išli na bohaté čučoriedkové polia v okolí Hekerovej. Niektorí si chceli uľahčiť nosenie plodov po zbere a tak išli nie s ruksakmi či vedrami ale s kuframi na kolieskach. Bol to dosť bizarný pohľad pomerne ďaleko od civilizácie stretnúť ľudí s vecami ktoré skôr vidieť na vlakových staniciach alebo letiskách.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

Do tejto oblasti sa už veľmi dlho chystám. Inak to muselo byť fakt bizarné stretko, hah...:-)

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok