Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Scenéria spod Koniarok

Diskusná téma K fotke: Scenéria spod Koniarok

Po pol roku som sa opäť vyskytol na hrebeni Malej Fatry. Už od stredných polôh fúkal nepríjemný, studený vietor, ktorý sa vo vrcholových partiách pohoria menil až na víchricu. Turisti sa zrýchleným tempom presúvali cez najveternejšie miesta a o vychutnávaní výhľadov sa nedalo vôbec hovoriť. "Zvečnil" som si však aspoň zaujímavý, tiahly oblak nad známou scenériou spod Malého Kriváňa. Vľavo vidieť vysvietené Kraviarske, v strede oba Rozsutce a vpravo Steny a Poludňovy Grúň nad ktorými trčí Stoh.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma