Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Do doliny

Diskusná téma K fotke: Do doliny

Chvíle zohrievania skrehnutých údov v závetrí hrebeňa Poľany som využil na vizuálny prieskum Demänovskej doliny a Liptova pokrytých jemných kobercom oblačnosti. Z neho vytŕčalo najmä výrazné ostrie Západných a Vysokých Tatier. V strede vytŕča Poludnica. Zľava Demänovská hora, Magura, Pusté a Krakova hoľa s Tanečnicou. Za nimi trčia oblúky bralnatej dvojice Slemä a Ohnište. Hlboko v doline slabo vidieť hrebienok Ostredku a Stodôlok kam som mal neskôr namierené
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Matobee

Úžasne bolo v to ráno. Som žasol aj ja na každú stranu. :) Ďakujem.

Daulagiri

Krásne, takéto fotky s jemnou inverziou a odfiltrované vrcholky mám rád.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma