Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Prvá snežnicová

Diskusná téma K fotke: Prvá snežnicová

Prvá snežnicovačka tejto zimy ma zaviedla do neďalekých končín. Zalesnené a tým pádom pred vetrom chrániace Kremnické vrchy boli v ten veterný deň skvelou voľbou. Z Ihráča som postupne prešiel až na Chatu Hostinec, ďalej Kremnický Štós, Kremnicu a na záver Nevoľné. Spomienkou na túto túru mi bude tento záber z Kremnického Štósu.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Matobee

Spomínam si na tvoju návštevu týchto aj tebe blízkych končín a pekné fotky "snehových postavičiek". :-)

Daulagiri

Minulú zimu som presne tu zažil v podstate identické podmienky :-)

Matobee

Janka samozrejme, že v zime v menšine. Ale po zvyšok roka je v Kremnických celkom prázdno. Okrem nejakej feraty a blízkeho okolia areálu/centra Skalka. Tentokrát som popri bežkárskej trase absolvoval len kratučký úsek od chaty Hostinec k odbočke na Kremnický Štós. Aj tu som išiel najskôr sám až potom ma predbehol jeden bežkár. Čiže totálne v pohode a na spomínaný kopec nad Kremnicou sa na poludnie vydalo dosť pešiakov. Samozrejme na hrebeni KV je to úplne iné.

Janabilesova

V tomto bežeckom kraji a raji si bol možno ako turista v menšine, či nie?

Dušan Šrenkel

Typicky zimná atmosféra :) Ak sa smiem opýtať, aký máš typ snežníc?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok