Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Mrazivé ráno na Butovej

Diskusná téma K fotke: Mrazivé ráno na Butovej

Z hrebeňa Bukovských vrchov som došiel dobre vymrznutý. V teple domova a s bruchom naloženým všakovakými vianočnými dobrotami som zalomil pomerne skoro. Na druhý deň som preto aj skoro ráno vstal. Bola by škoda nevyužiť chvíľu času pred odchodom do práce na rannú prechádzku. Vybral som si Karnianske vrchy kde chodím v iné obdobia roka väčšinou po práci. Východ slnka v silnom mraze nebol celkom podľa mojich predstáv. No ani oranžovou podfarbené mraky nad hrebeňom Vihorlatských vrchov neboli zlé.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Janabilesova k fotke: Lúčnaté Javorníky Toto je pekná časť hrebeňa Javorníkov, škoda toho vyrúbaného Chotárneho kopca... Budem zvedavá, či sa na ňom aj niečo vysadí a či niekedy opäť zazelená. Samotná …

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Pekne to tam vyzerá, hl. hrebeň Polonín som už navštívil a snáď sa raz dostanem aj do týchto miest.

nová téma

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma