Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Skutočne

Diskusná téma K fotke: Skutočne

Keď som bol naposledy pri kóte Železná brána, kríž, rozmýšľal som prečo toto miesto predkovia takto nazvali. Vysvetlenie prišlo po vyše roku, keď som na neďalekom rúbanisku zbadal dve päťmetrové bralá vzdialené od seba dva až tri metre. Vytvárajú skutočnú bránu a vtedy som pochopil. Od brál je pekný výhľad na bohaté lesy Veporských a Stolických vrchov. Miestu špatí akurát miestne rúbanisko, bez ktorého by však výhľad nebol.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Matobee

Danka krásne takto ešte s lesom. Ja som to teraz pri kríži takmer nespoznal. Ešte pred rokom a pol tam bol les.
Pri skalnej bráne som bol prvý krát. Jediný bonus je výhľad.

Tomka

Veľmi pekné miesto.
Pridávam foto z iného ročného obdobia (jún).

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma