Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Z Bielych skál

Diskusná téma K fotke: Z Bielych skál

Po dlhšej dobe som opäť skúsil pre mňa úplne neznáme končiny Strážovské. Pri výstupe z Nitrianskeho Rudna na Košútovu skalu sa oplatí odbehnúť kúsok z chodníka na okraj Bielych skál. Otvára sa z nich pekný pohľad do hĺbky doliny Rokošná, na protiľahlý Predný Rokoš i na najvyšší Rokoš (1010 m) na fotke vzadu. Sú to opustené, ale príťažlivé krasové končiny. Škoda však zamračeného počasia, ktoré nespolupracovalo s mojimi fotoúmyslami.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma