Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Nad Adamcovým štálom

Diskusná téma K fotke: Nad Adamcovým štálom

K večeru som sa už uberal na plochý masív Vojšína. Stúpanie modrou značkou najprv viedlo lúkami, ktoré poskytovali nádherné výhľady po okolitej jarnej krajinke. Domčeky Adamcovho štálu s rozkvitnutými stromami sa ešte kúpali v slnku, no dolina za nimi bola už ponorená v tieni. Nad všetkým do výšky čnie rozsiahle pohorie Vtáčnik aj s najvyšším bodom, ktoré skvelo dopĺňalo celkovú scenériu.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Daulagiri

Maťo je to tu super, Vojšín som mal dlhšie vytipovaný takto na večer. Ten výhľad na Vtáčnik odtiaľto sa mi veľmi páči.
Tomáš vďaka za údržbu trasy, veru som si odpadky nevšimol žiadne.

FunTTomas

maťo, modrou sme išli partia z klubu deň pred tebou a čistili sme trasu od zárastov a smetí.

Matobee

Krásna jarná krajinka. Ja som sa tu prešiel v zelenom, už takmer lete. Spomínam si na tieto pohľady a najmä výhľadový Vojšín.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma