Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Nad Klubinou

Diskusná téma K fotke: Nad Klubinou

Lúky začínajú byť šťavnato zelené, biele rozkvitnuté kríky a stromy sú aj vo vyšších polohách... Krásne obdobie roka. Treba tu však byť obozretný a dávať o sebe vedieť. Na úseku medzi sedlami Rovne sme na chodníku videli väčšie a menšie stopy medveďa, asi medvedica s mladými. Zaujímavé bolo, že ich stopy boli zreteľné na chodníku na pomerne dlhom úseku. Nebola to situácia, že by medveď iba na krátkom úseku prekrižoval chodník a išiel si po svojich. Fotka v prílohe. Na sedlách sú prístrešky, kde sa dá teoreticky prespať, ale v tejto lokalite by som o tom neuvažovala.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma