Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Nad Klubinou

Diskusná téma K fotke: Nad Klubinou

Lúky začínajú byť šťavnato zelené, biele rozkvitnuté kríky a stromy sú aj vo vyšších polohách... Krásne obdobie roka. Treba tu však byť obozretný a dávať o sebe vedieť. Na úseku medzi sedlami Rovne sme na chodníku videli väčšie a menšie stopy medveďa, asi medvedica s mladými. Zaujímavé bolo, že ich stopy boli zreteľné na chodníku na pomerne dlhom úseku. Nebola to situácia, že by medveď iba na krátkom úseku prekrižoval chodník a išiel si po svojich. Fotka v prílohe. Na sedlách sú prístrešky, kde sa dá teoreticky prespať, ale v tejto lokalite by som o tom neuvažovala.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma