Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Biela skala

Diskusná téma K fotke: Biela skala

Púchovská. Od prvej chvíle mi učarovala. Vychutnávala som si parádny výhľad a čítala kopečky v pozadí. Rozmýšľala som, či je možné, aby vľavo od dominantného Kozinca by mohol byť Kľak, vpravo Strážov a rozsiahla Ostrá Malenica.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Adina

Ďakujem za upresnenie, domáci vedia najlepšie :-). Potešilo ma, že v tých vzdialených som sa nemýlia. Ešte mám nejaké restíky v okolí, teším sa na ich návštevu.

Compic

Kopec v popredí nad Priehradou Mládeže je Hradisko (567 m.n.m.). Kozinec (524 m.n.m.) je za ním. Áno, v pozadí je Kľak, Strážov aj Ostrá Málenica. Vítam v mojom Púchovskom regióne.

Daulagiri

Zaujímavé, tento kraj moc nepoznám, ale popis by mohol sedieť.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma