Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Zachádzka

Diskusná téma K fotke: Zachádzka

Vždy keď som na Kojšovskej holi a neponáhľam sa, zvyknem zájsť do lokality Žiar vzdialenej možno štvrťhodinu od vrcholu hole. Posedím na "tatranských šutroch", pozriem na hoľu aj na Tatry, dobre mi je.
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Matobee

Bol som tam síce len raz v apríly, ale rovnako ma toto miesto silno zasiahlo. Podľa mňa sa naň nechytá ani blízka Kojšovska. Skutočne úžasné a pre mňa top miesto vo Volovských vrchoch :-)
V mape KST som našiel názov Pálenice, ale neviem ako sa samotný vrch skutočne volá. Plánujem sa tam zastaviť za zelena alebo v jeseni.

Už som ho aj pánovi prvokomentujúcemu odporúčal. Keď sa sem raz vyberie, nech ho neobíde. Hehe :-)

Daulagiri

Zaujímavé miestečko, takéto čučoriedkovo - skalnaté lúky mám rád.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma