Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Šarišský hrad

Diskusná téma K fotke: Šarišský hrad

Keď som po noci na Bachurni pomaly zišiel až do Sabinova rozmýšľal som ako využiť pekný jarný deň. Zastávka prvá - Šarišský hrad. Posledná návšteva bola už dosť dávno, vstup bol vtedy ešte voľný a donjon v rekonštrukcii. Vstup na hrad aj na vyhliadku s komentárom sprievodcu bola dobrá investícia. Pán ktorý mal vtedy službu sa vyznal, výklad bol pútavý a zaujímavý. Pomaly sa rodil aj nápad na zastávku číslo 2 - Lysá stráž (vpravo).
Táto diskusia je k fotke na turistickamapa.sk

Martinkrivda , 1 reakcia
Daulagiri

Vďaka za kontakt, možno sa sem niekedy dostanem.
Akurát tá otváracia doba je trochu zvláštne formulovaná. V jednej vete je že sú otvorený 365 dní v roku a z tabuľky sa človek dozvie že od novembra do apríla iba cez víkendy, hmm...

Daulagiri

Takže sa rekonštruuje aj tento, ako to tu teda funguje.? Otvorený je tým pádom len cez víkendy ako väčšina, ktoré sú opravované?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Starinou Predbežne mám vymyslenú trasu, ktorá zahŕňa túto červenú, potom modrú z Topole a ešte motanie sa okolo Uliče. Len musí prísť vhodný čas :-)

+ 2 ďalšie príspevky

Komentár

Adina k fotke: Vzsušná Prechádzala som okolo v noci. Rozhľadňa je ozaj osvetlená vďaka solárnym panelom na nej.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok