Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Somár

Vladimir Popluhar

Neboooj Eta - to som aj ja spravil taký prízemný čin, ale to sem nemôžem dať, čo keby si pomýlili somára so Somárom :-)))))

Eta

akou romantickou atmosferou ste to zahalili... :o)
my sme boli pri navsteve toho miesta schopni len prizemneho cinu- kazdy zaujemca sa pod cedulkou s nazvom luky vyfotil :D

MatusM

áno, tu už sme raz opekali. Krásne, slnečné miestečko.

Gubo

paradne, romanticke a krasne! dost sa mi to paci.

Jana T.

...časť - stromy s oblohou -je čarovná...pekný je ten Somár...

Vladimir Popluhar

Vdaka Soni - ked som to fotil, ešte som ani nechyroval o nejakom Hikingu a o nejakých upravach fotiek - je to fotené aj mojim starým fotákom. Ale to rozostrenie sa mi celkom páči. Ešte raz vdaka za kuk. :-)))))

Sona

Pekne, len keby to bolo trochu ostrejsie a bez tej rastliny vlavo dole.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Paulovič pali76ZM k fotke: z Veľkej lúky Nooo tak celkom sme vystihli pekný deň. Výhľady boli parádne. Fotené to je nie priamo z vrcholu Veľkej lúky ale som si trochu zišiel nižšie. Odtiaľ sa mi to zda …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Studnička Krásne miestečko a rovnako aj Blajzoch. Bol som v tejto dolinke dva mesiace pred vami a tiež som sa tu zastavil a osviežil. :-)

nová téma

Komentár

Daulagiri k fotke: Lávka Okolo som už pár krát šiel, ale na ostrovček som akosi nikdy nemal čas zájsť. Snáď pri najbližšej príležitosti to napravím.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Zrkadlenie Perfektná tá oparo-hmlička Danka. Musela to byť skvelá chvíľa. Bol som tu pred 2 mesiacmi alebo bolo letne, azúrovo. :-)

nová téma