Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Hrebeň Spáleného vrchu

Diskusná téma K fotke: Hrebeň Spáleného vrchu

Pohľad na hrebeň Spáleného vrchu spod Makovice.Vedie ním Cesta SNP(mnohým z vás to nemusím pripomínať,ako som sa dočítal na Hikingu,už ste tade prechádzali) a vyznačuje sa takou zvláštnosťou-na tomto hrebeni sa náchádzajú dva vrcholy s rovnakým menom,Kohútov.Tá dedinka v pravo je moja rodná hruda.

Blahola

Je to na budúcnosti, ale na tento kraj v plánoch určite nezabudnem.

Blahola

Raz by som chcel prísť pozrieť tento čarovný kraj a hlavne kostolíly ma lákajú.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma