Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Vrcholové vlajky

Diskusná téma K fotke: Vrcholové vlajky

Vie niekto poradiť k akému účelu boli na jar roku 2007 vztýčené na viacerých slovenských vrcholoch biele vlajky s jedným písmenom? Konkrétne som objavil dve: na veľkofatranskej Krížnej s písmenom „N“ a na Kozom chrbáte v Starohorských vrchoch s písmenom „O“. Reklama? Horská hra? Kde všade ste sa stretli s podobnými vlajkami, označenými písmenom?

Funttomas

To ste ozaj inde nevideli podobné vlajky? V júni 2007 na Krížnej tá vlajka už nebola.
Matúš: to iste :-D.

MatusM

Podľa zdroja, ktorý si neželá byť menovaný to nie je NOKIA, ale NOVOHRADSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE, AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ. Prajem pekný výlet.

Funttomas

Tak kde je potom zvyšná KIA? Teplička nad Váhom sa nepočíta :-).

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Daulagiri k fotke: Červený kameň Tiež sme si v minulosti prešli tieto bralá, ale do hradu Lednica sme sa nedostali, bol zamknutý úplne, ani nádvorie sme nemali možnosť vidieť. Snáď nabudúce. In …

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma