Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Priečne sedlo

Diskusná téma K fotke: Priečne sedlo

Kedže sa tu vytvorila diskusia o priechodnosti tatranských sediel pridávam dokumentačnú fotku z Priečneho sedla, aby si ludia pozreli ako to tam vyzeralo presne pred týždnom. Kedže je fotka fotená mobilom, tak dúfam že ma nenapadnú priaznivci kvalitných fotiek:)

Lubo

Suradnice podla turistickej mapy si cca nasledovne:
sirka: 49.18912
dlzka: 20.18608
Po ich zadani ti system umozni vypnut hodnotenie. Toto je presne ten typ fotiek, kvoli ktoremu sme vypinanie urobili. Klf system zneuziva a do buducnosti nam pripravuje viac prace, pretoze nehodnotene foto budeme musiet rucne selektovat, ci ostanu. Nechcem tu vsak tuto debatu otvarat, kedze prebehla uz v samostatnem teme ku galerii (hiking.sk/hk/fo/144/galeria.h…).

Klf

ak nezadas suradnice, tak budes mat hodnotenie stale zapnute. takze doporucujem dat tam GPS suradnice a potom to vypnut. klf:))

Turis

Neviete ako sa vypína hodnotenie? už som tu velmi dlho nedával fotky.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Na Striebornici Díky Maťo. No to by som netipol, že máš sem namierené aj keď si nakoniec nešiel. Červená "hrebeňovka" je na urobenie si obrazu o tejto časti pohoria fajn a zlák …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Daulagiri k fotke: Nad Ľubietovou Ja som tu bol pred dvoma rokmi v čase ešte nerozvinutej vegetácie, ale páčilo sa mi tiež. Ešte tu mám nejaké resty, takže prídem opäť.

nová téma

Komentár

Matobee k fotke: Pod Skríželným Veru bolo to neplánované a také sú naj. Hehe. Aj si ja ho zapamätám aj skrz medvedieho incidentu čo sa v ten deň stal a o týždeň zas tu neďaleko, kde sme sa str …

+ 1 ďalší príspevok