PR

Bridgedale - kvalita je základom

sponzorovaný článok 16.05.12 Bridgedale Outdoor Ltd je svetovým lídrom na trhu technických ponožiek pre rekreačné vychádzky, turistiku, horolezectvo, beh, lyžovanie a každodenné použitie. Od 1. apríla 2012 sa stala výhradným distribútorom značky Bridgedale pre Slovenskú a Českú republiku spoločnosť SPORT prima SK.

Značka Bridgedale je reprezentovaná špičkovými ponožkami pre rôzne outdoorové a športové aktivity. Všetky výrobky tohto výrobcu sa zaraďujú medzi úplnú špičku v oblasti ponožiek. Filozofiou značky je jednoduchý a maximálne funkčný výrobok, ktorý spĺňa aj najnáročnejšie požiadavky užívateľa. Medzi priority patria komfort a odolnosť.

História značky Bridgedale

Počiatky firmy Bridgedale siahajú do roku 1915, kedy John Black otvára svoju výrobu v Newtownards na juhu Írska. Vyrába vojenské ponožky pre frontové línie v prvej svetovej vojne. Neskôr bola táto firma priekopníkom pri využívaní nylonových vlákien, čím sa značne zvyšovala životnosť ich ponožiek. Keď sa v 80. rokoch spustila výroba prvých Bridgedale ponožiek pre verejnosť, boli dostupné tri farby, dve veľkosti a dve dĺžky. Spolu to bolo 12 produktov.
Dnes táto firma produkuje a vyváža špičkové ponožky pre širokú škálu hlavne športových aktivít do viac ako 40 krajín sveta a ponúka už viac ako 500 výrobkov najvyššej kvality. Kvalita výrobkov je neustále potvrdzovaná víťazstvami v porovnávacích testoch.

Snahou výrobcu je sledovať trendy vo výrobe obuvi a vyrábať inovatívne produkty, ktoré fungujú s najnovšími technológiami v tejto oblasti a prinášajú celodenný komfort pre outdoorových nadšencov po celom svete, ktorí chcú na nohách nosiť najkomfortnejšie ponožky.

Technológia

Spoločnosť Bridgedale vyvíja a vyrába veľmi pohodlné ponožky s využitím unikátnej technológie pletenia priadze Fusion. Táto technológia je založená na pletení technického vlákna (tenké červené vlákno – (Coolmax®, Endurofil™) okolo prírodného vlákna (hrubšie biele vlákno – Merino vlna, Enduro vlna).

Inovácie

Vývojový tím stále reaguje na požiadavky zákazníkov a hľadá možnosti neustáleho zlepšovania. Máme skupinu ľudí, ktorí robia záťažové testy, čím pomáhajú zlepšovať komfort a odolnosť ponožiek. Niektorí z nich prechodia viac ako 160 km za týždeň.
Od januára 2012 bol zmenený dizajn značky – nový vzhľad balenia, web stránky, prezentačné a marketingové materiály. Balenie bolo navrhnuté tak, aby sa znížil odpad až o 40% a údaje na balení významne uľahčujú výber pri voľbe najvhodnejších ponožiek priamo v predajni. 

Úspechy

Značka Bridgedale získala v roku 2011 so svojimi produktmi už šiesty rok za sebou ocenenie Best Walking Socks hodnotené čitateľmi časopisu Walk.

Vízia

Neustále inovovať a predávať poprednú a konkurencieschopnú radu technických ponožiek, poskytujúcu zákazníkom najnovšie materiály a dizajn.

Viac info nájdete na www.bridgedalesk.sk

Na Slovensku sa ponožky značky Bridgedale dajú momentálne kúpiť v týchto obchodoch:
- Gallop sport, Banska Bystrica
- Outdoor Guide, Bratislava Aupark
- Outdoor Guide, Bratislava Korzo
- Alphasport Zilina
- Alphasport Bratislava
- AV sport, Namestovo

--
Pozn. redakcie: Tento text je PR článok zadávateľa. Neprešiel jazykovým ani redakčným spracovaním a nemusí vyjadrovať názor redakcie HIKING.SK.
Najnovšie články
 
Správa Sedlá a štíty sú pod snehom, bez mačiek a cepína tam nechoďte Oddnes sú v Tatranskom národnom parku otvorené všetky turistické značené chodníky. Trasy cez vysokohorské sedlá a na štíty však ležia pod snehom. Ísť nad turistické chaty bez zimného výstroja neodporúča Horská záchranná … » celý článok dnes Soňa Mäkká Správy
Túra Skryté poklady Malých Karpát – Šišoretné Šišoretné je neznačený hrebeň v rázsoche Slepého vrchu medzi Klokočinou a Bolehlavom. Veľakrát som sa motal v okolí peši aj na bicykli, ale nikdy som sa nedostal na tri vrcholy s ... » viac včera Pavol Timko Malé Karpaty
Túra Hoľa a Čertova hoľa zo sedla Súľová Hoľa (1268 m) a Čertova hoľa (1245 m) sú dve susedné hory v hlavnom hrebeni Volovských vrchov v ich západnej časti. Patrí im piate, resp. dvanáste miesto v zozname najvyšších vrchov ... » viac 13/06/21 Peťo Nový Volovské vrchy
Najnovšie články autora
 
PR Cestujte autom bezpečne – poistite si ho v Unione Teplejšie počasie, uvoľnenie protipandemických opatrení i blížiaca sa dovolenková sezóna – to všetko sú dôvody, ktoré lákajú ľudí užiť si voľné dni mimo domu. Či už sa chystáte autom na dovolenku k moru alebo len na … » celý článok 30/05/21 sponzorovaný článok
PR Ideálna desiata na turistiku Hlad, únava alebo dokonca svalové kŕče. Všetky tieto problémy dokážu pekelne znepríjemniť akúkoľvek túru. Dobrou správou je, že im môžete úspešne predísť pomocou kvalitnej ... » viac 23/05/21 sponzorovaný článok Varenie a jedlo
PR ADAMSPORT otvára 19. 4. 2021 novú predajňu v Ružomberku ADAMSPORT.EU otvára v pondelok 19. 4. 2021 svoju novú a väčšiu predajňu v Ružomberku na Bystrickej ceste. Aj vďaka vašej podpore a záujmu sme sa rozhodli prebudovať náš "base camp", ... » viac 18/04/21 sponzorovaný článok Obchody
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  
0.76 (0.33)