Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Extra S Hiking tričkom na Mt. Blanc

Dnes, takmer mesiac od spustenia nového Hiking.sk, pribudla galéria horských fotografov. Pri tejto príležitosti uvádzame do predaja aj naše tričká (pre všetkých, čo neboli na Kráľovej studni). Obe udalosti spája netradičná fotosúťaž o dve miesta na augustový výstup na Mt. Blanc.

Fotosúťaž

Ako už bolo spomenuté v úvode, otvárame novú súťaž. Tentokrát sa bude týkať fotografov a dôležitú úlohu zohrá aj Hiking tričko. Hlavnou cenou je výstup na Mt. Blanc pre dve osoby. Zájazd organizuje náš partner CK Rokošport v termíne 3. - 13.augusta 2006.

Téma fotosúťaže: Hiking tričko v čo najnetradičnejšej horskej situácii.

Fotografie pridávajte do našej galérie (http://hiking.sk/hk/li/sluzby-galeria.html).
Uzávierka súťaže je 27.7.2006. Tešíme sa na Vaše "haluze".

Tričká Hiking.sk

Už pred niekoľkými týždňami som sľúbil tričká s motívom Hiking.sk. Zatiaľ sa k nim dostali iba účastníci stretnutia na Horskom hoteli Kráľová studňa. Dnešným dňom sme tričká zaradili do nášho online obchodu, kde si ho môže kúpiť každý. Sú dve verzie - dámska a pánska. Pre ženy sú tričká v zelenej farbe, chlapi budú nosiť zas hnedé. Pozor, tričiek nie je veľa a dotlač bude najskôr v auguste.

[ Tipy na túry a aktuality z hôr môžeš sledovať aj na našom FacebookuInstagrame ]

Link na tričko: http://hiking.sk/hk/li/sluzby-obchod.html?ref=7&idx=485&main_page=product_info&products_id=1887

Fotogaléria

Dlho sľubovaná služba je tu. Dnes spúšťame galériu pre horských fotografov. Jej ambíciou je sústreďovať to najlepšie z horskej fotografie. Aj preto sme zaviedli kvótu - každý registrovaný používateľ bude môcť prispieť iba jednou fotografiou denne. Chceme tým predísť zahlteniu nekvalitným materiálom a regulovať aj záťaž servera. Samozrejmosťou v galérii je hodnotenie fotografie. Je však mierne odlišné od iných podobných služieb - hodnotenie fotky je viditeľné až po hlasovaní a nie je vidieť kto ako hlasoval. Dôležitou súčasťou galérie je aj lokalizácia, ktorá v budúcnosti umožní prepojenie na Hikeplanner. V praxi to bude vyzerať tak, že pri vyhľadanej trase sa budú zobrazovať fotky z danej lokality.Pridávanie fotografii je súčasť modulu Môj hiking, kde treba vybrať z menu "Možnosti / Funkcie" položku "Pridaj fotku do galérie".Touto cestou by som sa rád poďakoval Mišovi Mikulášovi, ktorý nám túto službu naprogramoval.


Najnovšie