Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma Galéria

Diskusná téma Galéria

Hiking pripravuje ďalšiu novú službu, pôjde o galériu obrázkov. Každý prihlásený užívateľ sa bude môcť podeliť o svoje výtvory. V jednotlivých kategóriach budú prebiehať súťaže, rozhodovať budú návštevníci hlasovaním. V tomto fóre sa môžeš aj ty vyjadriť k tomu, aké funkcie a možnosti by mala galéria poskytovať. Najčastejšie želania budú zrealizované.

Juraj Lukač

Mrzí ma, že na internete chýba Slovenská stránka - podrobnejšieho vyžitia takých zariadení ako je Garmin.
Mal som etrex 10 a teraz mám etrex 22x, problém je vtom. že pribalený návod - manuál ako aj ten stiahnutý s internetu sú nedostatočné a podstatné informácie tam chýbajú.
Dajú sa síce nájsť video návody, ale tie sú cudzojazyčné a ani preložené titulky Vám veľmi nepomôžu, lebo sú málo kompatibilné s obrazom na videu.

Ade.e

Konecne som sa dopracoval k pridavaniu fotiek z mojich tulavych tur, kde je presne 0,0,0, 0... fotiek a cakalo ma iste neprijemne prekvapenie. Preco sa neda pridat viac fotiek ako len jedna za den?

Lubo

Automaticky sa diskusná téma nevytvorí. Mal by tam ale byť na jeden klik možnosť jej vytvorenia. Tam je ale nejaký háčik. Už nám to bolo reportovane. Keď sa vrátim z dovolenky, tak sa pozriem na to.

Daulagiri

Dnes som po dlhej dobe pridal fotku do galérky a všimol som si že sa pri nej nevytvorila diskusná téma. Potom som pri preklikávaní ďalších fotiek zistil že drvivá väčšina fotiek pridaných niekde od 18.7. nemá tiež fórum. Zopár fotos je výnimkou. Zvláštne že na to nikto neupozornil, alebo sa to deje iba mne?

TomXX

Pridal som fotku z mobilu a bola vyhodnotená ako panoráma, lebo plné rozlíšenie Samsung S10e je dosť širokouhlé. Náhľad v galérii vyzerá fajn, ale po kliknutí ukáže len výrez panorámy a treba skrolovať a normálne sa zobrazí len po neintuitívnom kliknutí na ikonku PANO. Mohlo by sa toto "správanie" nejako skultúrniť, aby ukázalo detail fotky nejako zmenšene, aby bola vidieť celá namiesto výrezu? Ďakujem.
hiking.dennikn.sk/…/gacovska_…

Lubo

Už je to opravené. Vďaka za info.

Matobee

Avízo: Nedajú sa pridávať fotografie do galérie, ani do komentov článkov.

Lubo

Michal, k tomu je pri kazdej fotke moznost diskusie. Ci je kritika/diskusia vitana asi zalezi od toho-ktoreho autora a tiez od formy kritiky. Tak je to ostatne asi vzdy. Cize nic specialne odlisne sa tu nedeje.

Michal Legutký

Pretože som sa do galérie pripojil len nedávno, chcem sa opýtať, či sa tu nosí niečo také ako "kritika" k fotografii. Ďakujem

Ondro_RK

Lubo, keď je to už opravené - vymeníš mi tú panorámu? Ďakujem.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum