Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K fotke: Z Predného Krátkeho

Diskusná téma K fotke: Z Predného Krátkeho

Včera bol snáď jediný a dúfam že už nie posledný októbrový slnečný deň. Príroda sa znova zaskvela v jesenných farbách a romantiku opustených dreveničiek dopĺňali zvuky zvoncov pasúceho sa dobytka a kostolných zvonov z neďalekej Pohronskej Polhory.

FunTTomas

Muska: 31. októbra som tadiaľto prechádzal. Žltá značka tesne pod Predným Krátkym je stále zahádzaná haluzinou, ale je to priechodné. Horšie je, že značiek je poredšie, to môže neznalému sťažiť orientáciu. Počasie nám síce vyšlo, ale akurát, keď sme boli na Prednom Krátkom, tak začala stúpať inverzia z doliny a na fotenie to veľmi nebolo. No oddýchli sme si pred Gazdovským dvorom na Chlipavici. Krásne je to tam vybudované. Tam sa akurát začala už vyťahovať modrá obloha a na Machňarke sme si užívali slnka.

FunTTomas

muska: vďaka za info. O zahádzanom chodníku cez rúbanisko viem, išiel som tadiaľ v zime, takže haluzina tam leží dosť dlho. Hádam vaše ohlásenie pomôže ku skorému prečisteniu.

Muska

Aj ja by som tu chcel nejakú chatu.. FunTTomas prajem pekné počasie. Inak žltý chodník z Polhory je ťažšie prechodný kvôli prerezávke. Asi v dvoch tretinách výstupu na mieste kde chodník pretína traverz lesnej cesty je zahádzaný konármi po ťažbe. Už sme dali avízo na obecný úrad nech to odpracú.

FunTTomas

Joj, parádny pohľad (5 b). Akurát v identickú nedeľu sme sa s Daulagirim bavili vo vlaku o Krátkom. Najbližšiu sobotu tam idem na túru a ďalej na Klenovský Vepor.

Rbr69

Ihra to tam farebnostou stromov a roznorodostou tvarov stromov, fakt velmi pekne prostredie

Daulagiri

Ooooch tu chcem mať chatu...
Jedna veľká nádhera táto fotka muska, lákaš ma čoraz viac.

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum

Komentár

Matobee k fotke: Najkrajšia Maťo veru je to užasné miesto. Žasol som už v zime, keď mala tiež skvelú atmosféru, akurát by to vtedy chcelo viac snehu. Takto začiatkom leta nemala chybu. Spo …

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Marunovci Janka díky. No mám viac záberov ale tento síce aj s káblom sa mi najviac páčil. Stĺpy, káble, paraboly, autá atď. veru dajú občas zabrať. Hehe.

+ 1 ďalší príspevok

Komentár

Matobee k fotke: Chodníček Danka je to krásne a nezvyčajné miesto. Oživil som si tvojou fotkou spomienky na to ako som sa tadiaľto prešiel v auguste minulého roku.

nová téma

Komentár

Yetee k fotke: Leto v Balogu Drevenice v Balogu to budú asi ťažko, keďže je to zrubový, gréckokatolícky kostol z Matysovej zo skanzenu pod Ľubovnianským hradom.

nová téma