Prejdi na obsah

Hiking.sk Zavrieť

Prihlás sa do svojho konta
alebo sa zaregistruj

Vriace fórum

Diskusná téma K článku: Nízkotatranská stíhačka 2010

Jarobecka

nuz klobuk dolu pred vsetkymi, co sa tyka tazby dreva nad Donovalmi, presiel som si to niekolkokrat cez den z jednej i druhej strany ale zakazdym som nadaval na tu spust...je to naozaj neprehladne

Jarobecka

....vzdy ma ta spust nad Donovalmi rozculi, ked tadial idem - naozaj neprehladne, clovek musi byt velmi pozorny --- klobuk dole pred maratoncami !!!!!!!!!

Maťo z.

To FunTTomas: jojo, přesně tam jsme kufrovali - proběhli jsme Kaliště a dál jsme se motali jak špina v kýblu kdesi v dolině Marková. Blbý bylo, že už jsme byli mimo mapu a neměli jsme vůbec tucha, kde se nacházíme. Takže asi po další hodině bloudění jsme se pokorně vrátili po vlastních stopách do Kaliště a odtud po žluté do Donoval. Nicméně akce ve mně zanechala krásné vzpomínky a rád se příští rok znovu zúčastním.

Slavo g.

To boro : Tak makaj makaj, tá obchádzka cez Devínsku Kobylu nie je príliš ideálna, ale chatár na Ďurkovej už volal, že si si len vymenil gumáky a makal si ďalej, držím palce ! .... s.

Boro

Čo ,,, To už sa skončilo??? Veď ja som ešte stále na trase. Dočerta, to sa asi neumiestnim.

Bikemartin

Tomáš, presne tú zvážnicu som myslel. Smola no. Každopádne rešpekt, ja by som trasu išiel 5 dní ;-)

FunTTomas

Chalani zablúdili pri zostupe z Baranej hlavy a odbočili na túto zvážnicu mapy.hiking.sk/?x=19.24103021…. Pred časom tam prebiehala ťažba kalamity a je tam množstvo zvážnic. Napríklad aj v takomto stave hiking.sk/…/rezervacia.html. Na inkriminovanom rázcestí zvážnic je na strome stará lyžiarska šípka (červená) s vyblednutým nápisom DONOVALY. Cez deň si to ľahko všimnete, ale po tme sa už nečudujem.

Bdel

zabludit sa potme dalo, v lese medzi keckou a poliankou si to viem zivo predstavit

Hubik

samozrejme ze sa da...tma unava zides zo znacky a nechce sa ti vracat spät..si myslis ze sa napojis o kusok dalej ale pravda je inde...si myslim ze to k tomu patri ...

Sona

Nuz, ak ides rychlo potme a pozeras len pod nohy, asi sa da...

Bikemartin

hmm, v GPS dobe zablúdiť medzi Hiadeľským a Donovalmi? Jedine ak doľava smerom na Kalište, či?

Pridaj reakciu

Pridaním diskusného príspevku súhlasíte s podmienkami použitia hiking.sk.

Vriace fórum